Anasayfa Haber Call of Duty: Black Ops Cold War Geliyor

Call of Duty: Black Ops Cold War Geliyor

Call of Duty Black Ops Cold War

Güvenilir kaynaklar tarafınca elde edilen bilgilere göre yeni Call of Duty oyununun ismi Black Ops Cold War olarak adlandırılabilir.

Call of Duty oyunları ile ilgili yapmış olduğu isabetli sızıntılarla tanınan Twitter kullanıcısı Okami, yeni Call of Duty oyunun ismini ve konusunu oyunseverler ile paylaştı. Okami’nin güvenilir kaynaklarca elde etmiş olduğu bilgilere göre, yeni oyunun Call of Duty Black Ops Cold War olarak adlandırılacağını görmekteyiz.

EuroGamer’ın da kendi kaynakları tarafınca desteklenen bilgilerde, yeni oyunun daha önceden belirtildiği gibi Soğuk Savaş dönemininde geçeceği belirtiliyor. Şimdilik, serinin yeni oyunu ile ilgili henüz Activision ve Treyarch cephesinden herhangi bir resmi açıklama yapılmadı.

Ancak yapımcı firmaya yakın kaynaklarca elde edilen bilgiler doğrultusunda yeni oyunun bu yılın son çeyreğinde duyurulacağı tahmin ediliyor. Peki, Black Ops Cold War ile oyuncuları nasıl bir oyun bekliyor? Gelin, son paylaşılan raporlara yakından göz atalım.

Call of Duty Black Ops Cold War

Yeni Call Of Duty Oyunu Nasıl Olacak?

Black Ops evreninde geçeceği belirtilen oyunda Vietnam Savaşı’nı konu alacak olan yapımcı firma, aynı zamanda Frank Woods ve Alex Mason gibi serinin sevilen karakterlerini de yeniden getirecek. Bildiğiniz üzere, Activision geçtiğimiz yıl Modern Warfare serisini yeninden başlatmıştı. Bu doğrultuda Captain Price ve Gaz gibi sevilen karakterleri de geri getiren yapımcı firma, ayrıca yeni Modern Warfare oyunuyla beraber oldukça büyük bir oyuncu kitlesine ulaşmayı da başarmıştı.

Şimdi de benzer bir yöntemi yeni Black Ops oyununda da denemeyi planlayan Activision, yeni Call of Duty oyunuyla beraber oyunseverlere bambaşka bir deneyim sunmayı hedefliyor. Bu detayların haricinde paylaşılan bir diğer rapordaysa yeni oyunla beraber Black Ops serisi ile özdeşleşen Zombi Modu’nun da geri geleceği iddia ediliyor.

İlginizi çekebilir: Microsoft Flight Simulator Kapalı Beta Tarihi Ortaya Çıktı