Anasayfa Haber Kerbal Space Program 2 Ertelendi

Kerbal Space Program 2 Ertelendi

Kerbal Space Program 2

Kerbal Space Program 2 oyuncuları daha çok uzun bir süre bekletecek.

Private Division, Kerbal Space Program 2 oyununun hedeflendiği gibi bu yıl çıkamayacağını ve çıkışının artık sonbahar 2021 için planlandığını duyurdu. Bu gecikmede başrol yine tabi ki Covid-19 salgınına ait.

Stüdyo, Kerbal Space Program 2’yi güvenli bir şekilde tekrarlamak, oluşturmak, test etmek ve olabildiğince iyi hale getirmek için daha fazla zaman gerektiren birçok benzersiz zorlukla karşılaştıklarını paylaşıyor.

Fizik tabanlı uzay simülasyonu oyunu çoklu oyuncu desteği, koloni kurma, yıldızlararası seyahat ve daha birçok yeni özelliği beraberinde getirecek. Modlama desteği de oyunun anahtar özelliği olmaya devam edecek.

İkinci oyunun çıkışı için daha uzun zaman varken ilk oyun hala güncellemeler almaya devam ediyor. Daha birkaç gün önce Avrupa Uzay Ajansı (ESA) iş birliği ile hazırlanan Shared Horizons adlı ücretsiz güncelleme tanıtıldı. 1 Haziran tarihinde çıkacak güncelleme Ariane 5 roketi, Rosetta & BepiColombo ikonik görevleri, oyun için mücadeleler, ESA uzay giysileri gibi detaylara sahip.

 

İlginizi çekebilir: Mafia Trilogy, Baştan Aşağı Yenilenmiş Bir Deneyim Sunacak