Serious Sam 4 çıkış tarihi

Serious Sam 4 Çıkış Tarihi Açıklandı

In Haber, Oyun by Deniz Aslan1 Comment

Oyuncular tarafından merak edilen Serious Sam 4 çıkış tarihi resmi olarak açıklandı

Oyun dünyasının sevilen serilerinden biri olan Serious Sam’in yeni oyunun çıkış tarihi sonunda belli oldu. Oyunun yapımcısı tarafından yayınlanan tanıtım videosuyla beraber Serious Sam 4 çıkış tarihi resmiyet kazandı.

Bildiğiniz üzere Croteam ve Devolver Digital’ın Twitter hesapları üzerinden son birkaç gündür gizemli paylaşımlar yapılıyordu. Yapılan bu paylaşımlarla ile yeni bir duyuruyu işaret eden yapımcı firma, bugün merakla beklenen duyuruyu gerçekleştirdi.

Devolver Digital tarafınca yapılan açıklamada serinin yeni oyunun Ağustos 2020‘de piyasaya sunulacağı belirtildi. Bununla birlikte oyunun Steam üzerinden ön siparişe açıldığını da müjdeleyen yapımcı firma, oyunun başlangıç fiyatını ise 61 TL olarak açıkladı.

Şimdilik, oyunun detayları ile ilgili herhangi bir bilgili paylaşılmadı. Fakat yayınlanan fragmanda da görebileceğiniz üzere bizleri serinin önceki oyunlarında olduğu gibi türlü türlü yaratığın kol gezdiği bir dünya karşılıyor. Bunun yanı sıra sürükleyici bir macera deneyimini de oyunculara sunacak olan yapımcı firma, serinin yeni oyunun Google Stadia platformuna da geleceğini müjdeledi.

Bunun dışlında ilk başta sadece PC platformuna çıkacağı açıklanan oyunun şimdilik konsollara gelip gelip gelmeyeceği bilinmiyor. Ancak geliştirici firmaya yakın kaynaklarca elde edilen bilgilere göre söz konusu oyunun 2021‘de PS4 ve Xbox One platformları için de piyasaya sürüleceği tahmin ediliyor.


İlginizi çekebilir: Mafia Trilogy, Baştan Aşağı Yenilenmiş Bir Deneyim Sunacak