Borderlands: The Handsome Collection

Borderlands: The Handsome Collection Ücretsiz Oldu

In Haber, Oyun by Fatih IşıkLeave a Comment

İki oyun içeren Borderlands paketini kalıcı olarak Epic Games Store kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Epic Games, GTA 5 ve Civilization VI oyunlarının ardından Borderlands: The Handsome Collection’u ücretsiz yaptı. Epic Games Store üyelerine dağıtılan bu paket Borderlands 2 ve Borderlands The Pre-Sequel’i içinde barındırıyor.

Ücretsiz yapılan oyun, Epic Games Store web sitesi veya Epic Games Launcher üzerinden hesabınıza giriş yapıp aldığınız takdirde süresiz olarak kütüphanenize eklenecek. Kütüphanenize eklemek için ise 4 Haziran 18:00’a kadar süreniz bulunuyor. Ayrıca Borderlands: The Handsome Collection ve sonraki ücretsiz oyunlara sahip olabilmek için iki faktörlü kimlik doğrulamayı aktif etmeniz gerektiğini hatırlatalım.

Epic Games Store’da ücretsiz oyunlar haricinde mevcut indirimler ise 11 Haziran’a kadar sürecek. Tüm üyelere dağıtılan 60 TL indirim kuponu ise 80 TL ve üzerindeki oyunlarda kullanılmaya devam ediyor. Bu kuponu indirimde olan devam oyunu Borderlands 3 için kullanabilirsiniz.

Son olarak, Borderlands sonrası gelen sızıntıların bir sonraki ücretsiz oyun olarak Ark: Survival Evolved‘ı işaret ettiğini belirtelim

Borderlands: The Handsome Collection Epic Games Store Sayfası

İlginizi çekebilir: Xbox Game Pass PC ve Konsola Yeni Oyunlar Dahil Oldu