Oppo Reno 4 tanıtım tarihi

Oppo Reno 4 Tanıtım Tarihi Belli Oldu

In Haber, Mobil by Deniz AslanLeave a Comment

Oppo Reno 4 tanıtım tarihi için beklenen resmi açıklama sonunda geldi.

Geçtiğimiz günlerde Weibo üzerinden paylaşılan görseller ile beraber Oppo Reno 4’ün hem özellikleri hem de tasarımı netlik kazanmıştı. Yaşanan bu gelişmenin hemen ardında ise merak edilen Oppo Reno 4 tanıtım tarihi belli oldu. Buna göre dörtlü arka kameraya, 5G bağlantıya ve 65W hızlı şarj desteğine sahip olacağı belirtilen Oppo Reno 4 ve Reno 4 Pro’nun 5 Haziran’da lanse edileceği resmi olarak açıklandı.

Oppo Reno 4 Özellikleri İle Neler Sunacak?

Son paylaşılan raporlara göre Reno serinin yeni modelinin ultra sabit kameraya, 65W hızlı şarja ve 5G bağlantı desteğine ev sahipliği yapacağı belirtiliyor.

Bununla birlikte AMOLED ekranın üzerine kurulacağı belirtilen cihazın, aynı zamanda ekrandan parmak izi okuyacağına da özellikle dikkat çekiliyor. Kamera kısmında ise serinin önceki modelinde olduğu gibi yine dikkat çekici özelliklere ev sahipliği yapacak olan modelin arka tarafındaysa dört farklı sensöre yer verileceği belirtiliyor. Bu kısımda ise bizleri çok net bir şekilde görünmüyor olsa da anaultra geniş açılı, telefoto ve 3D ToF sensörleri karşılıyor.

Tasarım konusunda da oldukça hoş bir görüntüye sahip olan Oppo’nun yeni modelinin aynı zamanda Altın ve Mavi renk seçenekleriyle beraber satışa sunulacağına da özellikle dikkat çekiliyor. Son olarak hemen aşağıdan Oppo Reno 4 tasarımına ait olan ekran görüntülerini de inceleyebilirsiniz.

Oppo Reno 4 Tasarımı

İlginizi çekebilir: Galaxy Note 20 Renk Seçenekleri Sızdırıldı