Anasayfa Haber AMD, Ryzen 3000 İşlemci Alanlara Horizon Zero Dawn Hediye Edecek

AMD, Ryzen 3000 İşlemci Alanlara Horizon Zero Dawn Hediye Edecek

Horizon Zero Dawn

Belirli Ryzen 3000 serisi işlemcilerden birisini alan kullanıcılar Horizon Zero Dawn PC versiyonunu almaya hak kazanacak.

Birkaç ay önce Sony, PS4’e özel olan Horizon Zero Dawn’ın bu yaz PC’lere gideceğini doğrulamıştı. Oyunun çıkış tarihi henüz netlik kazanmamış olsa da oldukça yakın olduğunu görüyoruz. Horizon Zero Dawn Complete Edition PC, bugün kullanıma sunulan bir promosyonun bir parçası olarak belirli AMD Ryzen işlemcileriyle birlikte kullanıcılara sunulacak.

Horizon Zero Dawn Ryzen 3000

AMD henüz resmi bir duyuru yapmadı. Ancak AMD’nin “Q2 Game Bundle Promotion” olarak adlandırdığı kampanyanın koşul ve şartlarına bu resmi sayfadan ulaşmak mümkün. Bununla birlikte bazı katılımcı mağazalar da promosyondan bahsetmeye başladı.

Bu Ryzen 3000 serisi AMD Ryzen işlemcilerinden biri satın alındığında, Horizon Zero Dawn Complete Edition PC kuponuna sahip olabilirsiniz;

  • AMD Ryzen 9 3950X
  • AMD Ryzen 9 3900X
  • AMD Ryzen 7 3800X
  • AMD Ryzen 7 3700X
  • AMD Ryzen 5 3600X
  • AMD Ryzen 5 3600

Ayrıca, her zaman olduğu gibi ürünlerin katılımcı bir perakendeciden satın alınması gerekiyor. Promosyon Avrupa, Orta Doğu ve Afrika ülkelerinde geçerli. Ülkemizden ise Vatan Bilgisayar göze çarpıyor.

Kampanya 10 Haziran ve 30 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek. Hediye edilen kupon kodunun ise en geç 30 Temmuz 2020 tarihine kadar kullanılması gerekiyor.

İlginizi çekebilir: Far Cry 6, Önümüzdeki Ay Tanıtılabilir