Hyper Scape

Ubisoft, Battle Royale Arenasına Hyper Scape İle Adım Attı

In Haber, Oyun by İlker Şekercioğlu2 Comments

Battle royale türünün yeni temsilcisi fütüristik FPS oyunu Hyper Scape ücretsiz olarak oynanabiliyor.

Ubisoft günümüz oyun konsolları PlayStation 4 ve Xbox One ile PC platformları için yeni bir battle royale oyununun duyurdu. Fütüristik bir temaya sahip olan ücretsiz birinci şahıs nişancı (FPS) oyunu Hyper Scape adını taşıyor. Oyunsa keşfedilebilir çatılar ve daha fazlasına sahip simge yapılar ve binalar içeren bölgelere ayrılmış hayali bir şehir olan Neo Arcadia’da geçiyor.

Hyper Scape iki ana oynanış moduna sahip. Bunlardan ilki klasik battle royale stili mod. Bu modda alışılageldiği üzere oyuncular birbiriyle mücadele ve son hayatta kalan kazanıyor. Diğer modda ise oyuncular maçı kazanmak için belirli bir süre boyunca tacı ellerinde tutmak zorunda.

Şu an için oyun henüz teknik test aşamasında. Bu süre zarfında isteyenler oyuna ücretsiz olarak katılım gösterebilecek. Teknik testin sadece Kuzey Amerika ve Avrupa ülkeleri için açık olduğunu da belirtelim. Hyper Scape web sitesini ziyaret ederek kaydolup indirmeniz yeterli. Ayrıca, Twitch Drops üzerinden Twitch canlı yayınlarını izlemek de mümkün.

Oyunun tam sürümü için 2020 yılına işaret edilse de henüz net bir tarih verilmiyor.


İlginizi çekebilir: Worms Rumble Duyuruldu