Anasayfa Haber Assassin’s Creed Valhalla’nın 30 Dakikalık Oynanış Videosu Sızdı

Assassin’s Creed Valhalla’nın 30 Dakikalık Oynanış Videosu Sızdı

Assassins Creed Valhalla oynanış videosu

Önümüzdeki günlerde düzenlenecek olan Ubisoft etkinliğinde yayınlanması beklenen Assassin’s Creed Valhalla’nın 30 dakikalık oynanış videosu sızdırıldı.

Hatırlarsanız, geçtiğimiz Mayıs ayında düzenlenen Xbox Series X özel etkinliğinde Assassin’s Creed Valhalla’nın ilk oynanış fragmanı yayınlamıştı. Etkilik sırasında oyunun 1.30 dakika uzunluğundaki bir oynanış videosunu yayınlayan Microsoft ise oyuncuların tepki ile karşı karşı kalmıştı. Ancak bugün yaşanan gelişmeyle beraber 12 Temmuz tarihinde düzenlenecek olan Ubisoft etkinliğinde Valhalla için detaylı bir oynanış videosunun yayınlanacağı ortaya çıktı. Bu doğrultuda yapılan sızıntıyla beraber oyuncular tarafından merakla beklenen Assassin’s Creed Valhalla oynanış videosu sızdırıldı.

Hemen aşağıdan izleyebileceğiniz 30 dakikalık oynanış videosuna bakacak olursak, serinin yeni oyunun özellikle oynanış mekanikleriyle serinin önceki oyunlarına benzerlik gösterdiğini söyleyebiliriz.

Hatırlarsanız, geçtiğimiz aylarda yapılan açıklamayla beraber oyunun dövüş mekanikleri kısmında ciddi yeniliklere gidileceği belirtilmişti. Bugün sızdırılan oynanış videosunda ise serinin yeni oyunuyla beraber dövüş mekaniklerinin daha akıcı ve daha sürükleyici bir hale geldiğini gözlemlemekteyiz. Aynı zamanda sızdırılan oynanış videosunda da görebileceğiniz gibi Valhalla’nın İngiltere’nin karanlık çağlarını en iyi şekilde oyunculara yansıttığını da belirtelim.

Şimdilik, sızdırılan 30 dakikalık oynanış videosu ile ilgili Ubisoft cephesinden herhangi bir açıklama gelmedi. Ancak Ubisoft’un internete düşen oynanış videolarını tek tek kaldırttığını görmekteyiz. Bu da hemen aşağıdan izleyebileceğiniz oynanış videosunun her an yayından kaldırılabileceği anlamına geliyor. Dilerseniz, lafı daha fazla uzatmadan sizleri sızdırılan Assassin’s Creed Valhalla oynanış videosu ile baş başa bırakalım.

Sızdırılan Oynanış Videosu:

https://www.youtube.com/watch?v=23AD4cMw6JE

Oynanış Fragmanı:


İlginizi çekebilir: Horizon Zero Dawn PC Çıkış Tarihi Belli Oldu

Teknoloji dünyasının bağrında gencecik bir yazar olan Deniz, teknolojiye olan merakını okurlara aktarmaktan büyük bir zevk duyuyor.