Anasayfa Haber Bülten Logitech’in Mac Kullanıcıları İçin Tasarları Mouse ve Klavye Satışa Çıkıyor

Logitech’in Mac Kullanıcıları İçin Tasarları Mouse ve Klavye Satışa Çıkıyor

Logitech, Mac kullanıcılarına özel hazırladığı MX Master 3 ve MX Keys’i duyurdu. Mac kullanıcıları için optimize edilmiş MX Master 3 mouse ve MX Keys klavye, Mac ve iPad kullanıcılarının çalışma ekosistemini çeşitlendiriyor.

MX Master 3

Mac’e özel geliştirilen kablosuz mouse MX Master 3, Mac ve iPad’leri; hassas tıklama, süper hızlı mod, manyetik hızlı scroll gibi Master serisinin önemli özellikleriyle güçlendirmeyi amaçlıyor. Mouse’un Ergonomik formu, uzun süreli çalışma durumunda kullanıcıların elini ve bileğini destekleyecek yapıda ve ihtiyaç duyulan konforu sunacak şekilde tasarlanmış. Logitech Options aracılığıyla sunulan kişiselleştirme seçeneklerine ek olarak, popüler yazılım, tasarım ve ofis uygulamaları için hazırlanan profiller de kullanıma hazır şekilde mouse’la birlikte sunuluyor.

Mouse, PhotoShop tasarımları üzerinde çalışırken cam dahil tüm yüzeylerde kullanılabilen ve 4.000 DPI yüksek hassasiyetli Logitech MX imzalı Darkfield sensörüne sahip. Adobe, Google Chrome, Safari ve sayısız diğer özelleştirme seçenekleri için iş akışını optimize ediyor. Ayrıca tam şarjla 70 güne kadar dayanabilen, üç dakikalık hızlı şarjla tam gün kullanım süresi sağlayan bir bataryaya sahip.

Logitech MX Keys

Logitech MX Keys’in akıllı ışıklandırmayla donatılmış tuş aydınlatması, kullanıcının ellerini algılıyor ve ortamın aydınlığına bağlı olarak klavye aydınlatmasını otomatik olarak ayarlayarak Mac kullanıcılarının yazı yazma deneyimini iyileştirmeyi hedefliyor. Mac için optimize edilmiş bir yazılıma sahip olan MX Keys, USB-C hızlı şarjına sahip olmanın haricinde Macbook, iPad veya iPhone cihazlarınız arasında tek tuş ile geçiş yapmaya da imkan veriyor.