Anasayfa Haber Destiny 2: Beyond Light Genişleme Paketi Ertelendi

Destiny 2: Beyond Light Genişleme Paketi Ertelendi

Destiny 2: Beyond Light erteleme

Destiny 2: Beyond Light da Covid-19 salgınından nasibini aldı.

Bungie tarafından Destiny 2: Beyond Light genişleme paketini bekleyenleri üzecek bir açıklama yapıldı. Buna göre, aslen 22 Eylül tarihinde çıkması planlanan oyun ertelendi. Erteleme sonrası yeni tarih ise 10 Kasım olarak açıklanmış durumda. Stüdyo bu kararı almasının sebebi olaraksa devam eden Covid-19 salgını sırasında geliştirme sürecinde yaşanan zorluklara işaret ediyor.

Son birkaç aydır pandemiden dolayı geliştirme aşamasında zorluklar çektiklerini paylaşan Bungie, oyunculara mümkün olan en iyi oyunu sunmak istediklerinin altını çiziyor. Beyond Light ise bu yılın başlarında seri için büyük sonbahar genişlemesi şeklinde lanse edilmişti. Halihazırda küçük sezon ve içerik güncellemeleri de sunulmaya devam etti. Stüdyonun Destiny’nin geleceği için büyük beklentileri olduğunu da söylemeden geçmeyelim. Beyong Light sonrasında 2021 için The Witch Queen ve 2022 için Lightfall genişleme paketlerini de çoktan planladı.

Destiny 2: Beyond Light oyunu PC, Xbox One ve PlayStation 4 platformlarına gelecek. Destiny 2’nin yeni nesil Xbox Series X ve PlayStation 5 oyun konsollarına da geleceği de müjdelenmiş durumda.

Tam bir teknoloji bağımlısı olan İlker, teknolojideki son gelişmeleri meraklıları ile paylaşmaktan keyif alıyor.