Anasayfa Haber Bülten Logitech G, PRO X LIGHTSPEED Kablosuz Oyuncu Kulaklığını Tanıttı

Logitech G, PRO X LIGHTSPEED Kablosuz Oyuncu Kulaklığını Tanıttı

Logitech G PRO X LIGHTSPEED

Logitech G, espor uzmanlarıyla birlikte tasarlanan PRO X oyuncu kulaklığının LIGHTSPEED kablosuz versiyonunu tanıttı.

Oyun teknolojileri ve ekipmanları sunan Logitech G, PRO X LIGHTSPEED Kablosuz Oyuncu Kulaklığını oyuncuların beğenisine sundu. Bu yeni kulaklık, espor profesyonelleri tarafından tasarlanan PRO X modelini LIGHTSPEED kablosuz teknolojisiyle bir araya getiriyor.

20 Saatin Üzerinde Pil Ömrü

20 saatin üzerinde pil ömrü ve 13 metre mesafe sunan 2.4 GHz kablosuz donanım ile donatılan PRO X LIGHTSPEED Kablosuz Oyuncu Kulaklığı, Blue VO!CE yazılımına sahip. Logitech G HUB gelişmiş oyun yazılımı kullanılarak etkinleştirilen Blue VO!CE, temiz ve gelişmiş ses iletişimi sağlayan gerçek zamanlı bir mikrofon etkisi yaratıyor. Oyuncular bu sayede seslerini kişisel tercihlerine göre ayarlayabiliyor, takım arkadaşlarının seslerini daha iyi duyabiliyor. Alışılmışın dışında, oyuncular Blue VO!CE ile entegre kayıt ve oynatma işlevini, seslerinin rengi ve tınısına en uygun opsiyonu görecekleri önceden belirlenmiş bir filtre profilini hızlıca seçmek için kullanabiliyor. Ayrıca Blue VO!CE’in gelişmiş modu, daha üst seviye bir kişiselleştirme düzeyi ile ilgilenen oyunculara ses geliştirmeleri için profesyonel efektler de sunuyor.

Logitech: “En İyi Kablosuz Kulaklık”

G PRO X LIGHTSPEED Kablosuz Oyuncu Kulaklığını oyunseverlerle paylaştıkları için çok mutlu ve heyecanlı olduklarını dile getiren Logitech Türkiye Pazarlama Müdürü Birol Sülük, “Profesyonel oyuncu kulaklıkları serimize yeni ürünler eklemek Logitech G olarak önemli amaçlarımızdan biri. Profesyonel esporcuların ve oyunseverlerin kablosuz kulaklık arayışına son veren G PRO X LIGHTSPEED Kablosuz Oyuncu Kulaklığı, oyuncuların herhangi bir kablo ya da kısıtlama olmaksızın ihtiyaç duydukları performans, iletişim ve konforu vadediyor” dedi.

Logitech G PRO X LIGHTSPEED

Kulaklık, PRO-G 50mm sürücüye ve oyun deneyimini geliştiren DTS 7.1 surround ses sitemine de sahip. Alüminyum ve çelikten imal edilen bu tasarımda, yumuşak hafızalı köpükten kulak yastıkları ve suni deri kaplı kafa bandı tercih edilmiş.