Anasayfa Haber Bülten E-Scooterlar MediaMarkt Mağazalarında

E-Scooterlar MediaMarkt Mağazalarında

Elektrikli scooterların kullanımı her geçen gün daha fazla gündemde yer edinirken kiralanan modellerin yanı sıra tüketiciler kendilerine de elektrikli scooter satın alarak keyifli ve pratik bir yolculuk yapabiliyorlar.

Her geçen gün sokaklarda daha fazla denk gelmeye başladığımız elektrikli scooterlar; taşınabilir özellikleri, şehir içi kullanım için yeterli mesafe sağlayan pilleri ve ideal hız limitleriyle kullanıcılarına çok önemli avantajlar sağlıyor. MediaMarkt’ın da ürün portföyünde yer alan e-scooterlara baktığımızda menzili 45 kilometreye varan seçenekler bulunurken, elektrikli bisikletlerde ise bu 70 kilometreye dahi çıkabiliyor. Birçok model katlanabilir yapısı sayesinde toplu taşıma araçlarında güvenle taşınabilirken taksi veya özel araçların bagajlarına dahi girebiliyor. Bu özellikler elektrikli scooterları şehir içi ulaşımda ön plana çıkartmakla kalmıyor, birçok vatandaşın da yeni ulaşım tercihi haline getiriyor.

Farklı bütçelere uygun alternatif ürünler

MediaMarkt Türkiye’nin alışveriş sitesi mediamarkt.com.tr’de Giddy Kickscooter MD-FS85, Bood Kickscooter FW-H85B, Xiaomi Mijia M365 ve Xiaomi Elektronik Scooter Pro gibi farklı fiyatlardan seçenekler bulunuyor. Tercihi elektrikli kaykaydan yana olan teknolojiseverler için de Bood FW-S65A Self Balance ve Gomaster SBS-653 6.5 Carbon Scooter gibi alternatifler bulunuyor. MediaMarkt Türkiye’nin ürün yelpazesinde bulunan elektrikli scooterların fiyatları 1.699 TL’den başlayarak 4.699 TL’ye kadar gidiyor.

Çevreye verdiğini önemi sporla birleştirmek isteyenler ise tercihlerini elektrikli bisikletlerden yana kullanabiliyor. Mediamarkt.com.tr’de yer alan elektrikli bisikletlerin fiyatları 6.989 TL ile 8.797 TL aralığında bulunuyor.