Anasayfa Haber Samsung Galaxy Watch 3 Tanıtıldı! İşte Özellikleri

Samsung Galaxy Watch 3 Tanıtıldı! İşte Özellikleri

Galaxy Watch 3 Özellikleri

Samsung UNPACKED etkinliği ile Galaxy Watch 3 özellikleri ve fiyatı belli oldu.

Samsung Galaxy Note 20 serisinin tanıtıldığı UNPACKED etkinliğinde merakla beklenilen Galaxy Watch 3 akıllı saat de kendisini gösterdi. Peki, Galaxy Watch 3 özellikleri neler?

Galaxy Watch 3 Özellikleri

Samsung Galaxy Watch 3 yeni sağlık özellikleri, yenilenen görünümü ve daha fazlası ile öne çıkıyor. Öncelikle akıllı saatin Galaxy Watch 2 Active modelinin aksine daha klas bir görünüme kavuştuğunu söylemek gerek.

Akıllı saat kalp ritmi takibi, adım takibi ve antrenman takibi yapabilirken EKG ile kan basıncı izleme için de donanıma sahip. Samsung ayrıca Galaxy Watch 3’e kullanıcıların acil durum kişilerine özel bir SOS uyarısı göndermesine izin verebilecek yeni bir Gezi Algılama özelliği eklemiş. Samsung Pay için de destek sunuluyor ancak yalnızca NFC kullanılıyor.

Galaxy Watch 3

Galaxy Watch 3 sevilen bir özelliği de geri getiriyor. Samsung bu modelinde imza niteliğindeki dönen çerçeveyi tekrar kullanıcılarla buluşturmuş durumda. Ayrıca, ürün için 41 mm ve 45 mm seçenekleri sunuluyor. Her ikisinin de Bluetooth ve LTE versiyonları olduğunu da belirtelim. Tek fark ise aradaki fiyat. Paslanmaz çelik kasalarda 247 mAh ve 340 mAh bataryalar bulunuyor ve bu sayede birkaç gün kullanım süresi sağlanabildiği ifade ediliyor.

Exynos 9110 işlemci, 1 GB RAM, 8 GB depolama, 5 ATM suya dayanıklılık, kablosuz şarj ve Tizen OS diğer özellikler arasında.

Galaxy Watch 3 Fiyatı

41 mm Galaxy Watch 3 ile gümüş ve bronz, 45 mm Galaxy Watch 3 ileyse siyah ve gümüş renk seçenekleri sunuluyor. 41 mm modeller 399 dolar ve 45 mm modeller 429 dolar fiyat etiketi taşıyor. LTE modellerde ise tabii ki fiyat artıyor.

Tam bir teknoloji bağımlısı olan İlker, teknolojideki son gelişmeleri meraklıları ile paylaşmaktan keyif alıyor.