Anasayfa Haber EA Access Steam Fiyatı Resmi Olarak Açıklandı

EA Access Steam Fiyatı Resmi Olarak Açıklandı

EA Access Steam fiyatı

Oyuncular tarafından merak edilen EA Access Steam fiyatı resmi olarak açıklandı.

Steam ve EA ortaklığı her geçen gün derinleşmeye devam ediyor. Kısa bir süre önce birçok EA oyununu Steam mağazasına ekleyen Valve, şimdi de EA Access için özel sayfa oluşturdu. Oluşturulan bu sayfayla beraber EA Access Steam fiyatı da belli oldu. Peki, Steam için EA Access fiyatları nasıl olacak? Gelin, Steam tarafınca resmi olarak açıklanan EA Access fiyatlarına yakından göz atalım.

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz ay yapılan duyuruyla beraber EA Access servisinin Steam’e geleceği resmi olarak duyurulmuştu. Yapılan bu duyurunun ardından aynı zamanda birçok EA oyunun da platforma geleceği müjdelenmişti. Steam kullanıcıları yaşanan bu gelişmeleri yakından takip ederken, bugün ise Valve bir süredir beklenen EA Access sayfasını erişime açtı. Bu doğrultuda EA Access Steam fiyatlarını da açıklayan Valve, söz konusu hizmetin aylık 12 TL, yıllık ise 65 TL olacağını duyurdu.

EA Acces Steam fiyatı

Böylece kullanıcılar aylık sadece 12 TL ödeyerek Battlefield, Need For Speed, Star Wars ve Titanfall gibi birçok popüler AAA oyuna da erişim sağlayabilecek. Şimdilik, söz konusu hizmetin ne zaman başlayacağı bilinmiyor. Ancak bahsi geçen hizmetin resmi olarak açıklan sayfasını yakından incelediğimizde ise hizmetin çok yakında yayınlanacağını görmekteyiz.

Hemen yukarıda da belirtiğimiz gibi şimdilik hizmetin tam olarak ne zaman çıkış yapacağı bilinmiyor. Son olarak, EA Acces servisi ile ilgili detaylı bilgileri Steam üzerinden inceleyebileceğinizi belirtelim.

Teknoloji dünyasının bağrında gencecik bir yazar olan Deniz, teknolojiye olan merakını okurlara aktarmaktan büyük bir zevk duyuyor.