Anasayfa Haber Bülten Logitech G733 Kablosuz Oyuncu Kulaklığı Tanıtıldı

Logitech G733 Kablosuz Oyuncu Kulaklığı Tanıtıldı

Logitech G733 Kablosuz Oyuncu Kulaklığı

Oyunculara yönelik teknolojileri barındıran Logitech G733 Kablosuz Oyuncu Kulaklığı tanıtıldı.

Logitech G, dikkat çeken yeni oyuncu kulaklığını duyurdu. G733 Kablosuz Oyuncu Kulaklığı, konforu işitme ve konuşma teknolojileriyle bir araya getirmeyi hedefliyor. G733 için çok heyecanlı olduklarını vurgulayan Logitech Türkiye Pazarlama Müdürü Birol Sülük, “Oyun, günbegün hayatımızın daha büyük bir parçası haline geliyor. Ekipmanlar ise esporda başarılı olmanın en önemli faktörlerinden biri. Oyun sektöründe tüm dünyadaki değişimi, trendleri yakından takip ederek yüksek performanslı oyuncu ekipmanları üretmeye devam ediyoruz. Logitech G733 de oyuncuların herhangi bir kablo ya da kısıtlayıcı faktör olmaksızın ihtiyaç duydukları performans, iletişim ve konforu sağlıyor.” diye konuştu.

Kablosuz Kapsama Alanı

Logitech G’nin farklı renk alternatifleri sunan G733, oyuncuların dikkatini çekiyor. 20 metreye kadar kablosuz kapsama alanı olan ürünün BLUE VO!CE teknolojisine sahip çıkarılabilir mikrofonu ve 29 saatlik pil ömrü var. Logitech, yeni oyuncu kulaklıklarının profesyonellere sıkı antrenman ve oyun süreçlerinde yardımcı olmak için, saatlerce takılabilecek derecede konforlu, aynı zamanda da dayanıklı tasarlandığını belirtiyor. Bununla birlikte G733 PRO-G sürücüye ve oyun deneyimini geliştiren DTS 2.0 yeni nesil surround ses sitemine de sahip bulunuyor.

Logitech G733 Kablosuz Oyuncu Kulaklığı
Logitech G733 Kablosuz Oyuncu Kulaklığı

278 gram ağırlığındaki Logitech G733 beyaz, mavi, lila ve siyah renk seçeneklerini sunuyor. Ayrıca ters çevrilebilir süspansiyonlu kafa bantları ve yumuşak çift katmanlı hafızalı köpük kulak süngerleri ile birlikte geliyor. Tüm bu özellikler G733’ü Logitech G’nin şimdiye kadar tasarladığı en rahat kulaklıklardan biri haline getiriyor.