Anasayfa Haber TeamViewer, Microsoft Teams Entegrasyonunu Duyurdu

TeamViewer, Microsoft Teams Entegrasyonunu Duyurdu

TeamViewer Microsoft Teams

TeamViewer ve Microsoft Teams entegrasyonu, daha hızlı ve verimli iş akışlarının önünü açacak.

TeamViewer, Microsoft Teams ile kullanıcıların TeamViewer uzaktan destek ve artırılmış gerçeklik (AR) bağlantılarını Teams ortamından başlatmasına olanak tanıyan yeni bir entegrasyon duyurdu.

TeamViewer, çeşitli cihazlara uzaktan erişmek, kontrol etmek, yönetmek, izlemek ve onarmak için başarılı bir bağlantı platformu sunuyor. Bundan böyle Teams kullanıcıları, TeamViewer uygulamasını doğrudan Uygulamalar kitaplığından indirebilecek, TeamViewer hesaplarında oturum açabilecek ve TeamViewer davetlerini iş arkadaşlarıyla birebir veya grup kanallarında uzaktan kontrol veya AR bağlantıları için paylaşabilecek.

Teams kullanıcıları ayrıca, erişebilecekleri cihaz gruplarını yönetebilecek, cihazları ekip üyeleriyle paylaşabilecek ve TeamViewer Dashboard’larını kişisel bir sekme olarak görüntüleyebilecek. Bu sayede daha hızlı ve daha verimli bir iş akışı sağlanması hedefleniyor. Ek olarak, gerekli tüm cihazlara ve ortamlara erişimi anında paylaşarak ürün ekiplerinin daha verimli çalışması sağlanacak.

Bu entegrasyondan faydalanabilmek için Microsoft Teams lisansına ve uyumlu TeamViewr planına sahip olunması gerektiğini belirtelim.