Anasayfa Haber Honor Watch GS Pro ve Honor Watch ES Tanıtıldı

Honor Watch GS Pro ve Honor Watch ES Tanıtıldı

Honor Watch GS Pro

Macera arayanlar için Honor Watch GS Pro ve daha modern bir görünüm arayanlar için Honor Watch ES duyuruldu.

Honor tarafından Honor Watch GS Pro ve Honor Watch ES akıllı saat modelleri duyuruldu. Akıllı saatlerden birisi daha dayanıklı tasarımı ile maceracıları hedeflerken, diğeri ise daha modern tasarımı ile günlük kullanıma daha uygun.

Honor Watch GS Pro Özellikleri ve Fiyatı

Dayanıklı model olan Watch GS Pro tipik kullanım senaryoları altında 25 gün batarya ömrü vadediyor. GPS performans modunda ise bu süre 48 saate iniyor. Hala GPS kullanırken ve güç koruma modu açıkken ise süre 100 saat. Hava alarmları da sunan ürün GPS geri rota özelliği sayesinde GPS ile gidilen yolu kaydedip kullanıcının başlangıç noktasına geri dönmesi konusunda yardımcı oluyor.

Outdoor aktiviteleri ve antrenman özellikleri bulunan saat 100’den fazla antrenman için destek sunuyor. Kayak egzersizlerini izlemek için yeni eklenen destek, yürüyüşçüler için bir barometre, profesyonel koşu rehberliği, altı farklı egzersiz türü için otomatik egzersiz algılama, SpO2 monitörü, uyku takibi, stres monitörü, 7/24 kalp atış hızı izleme de saatin yetenekleri arasında.

Honor Watch GS Pro ve Honor Watch ES TanıtıldıWatch GS Pro’nun 1.39 inç yuvarlak AMOLED panel 454 x 454 piksel çözünürlüğünde ve animasyonlu saat arayüzlerine desteğe sahip. Paslanmaz çelik halka ile çevrelenen ekran dayanıklılık konusunda 14 testi geçip MIL-STD-810G sertifikasını da almaya hak kazanmış.

Avrupa piyasasında 7 Eylül tarihinde siyah renk ile çıkacak saat 249.90 euro fiyat etiketi taşıyor.

Honor Watch ES Özellikleri ve Fiyatı

Modern görünüme sahip Watch ES ise 10 gün batarya süresi sunarken 95 antrenman modu, 44 animasyonlu egzersiz rehberi, 12 animasyonlu tam antrenman kursu, SpO2 monitörü, uyku takibi ve kadın döngü takibi özelliklerine sahip. 1.64 inç boyutunda 456 x 280 piksel çözünürlüğünde ekran sunan ürün 10.7 milimetre kalınlığında ve kayışları hariç 21 gram ağırlığında.

Yine Avrupa piyasasında Watch GS Pro ile aynı gün yani 7 Eylül tarihinde çıkacak saat 99.90 euro fiyattan satılacak. Saatin siyah, pembe ve beyaz renk seçenekleri bulunuyor.