Anasayfa Haber Samsung Galaxy S20 FE Detaylı Özellikleri Sızdırıldı

Samsung Galaxy S20 FE Detaylı Özellikleri Sızdırıldı

Samsung Galaxy S20 FE özellikleri

Yakın zaman içerisinde duyurulması beklenen Samsung Galaxy S20 FE modelinin özellikleri netlik kazanmaya devam ediyor.

Uzunca bir süredir sızıntı haberlerine konu olan Samsung Galaxy S20 FE özellikleri ile ilgili yeni detaylar gelmeye devam ediyor. Daha önceden paylaşılan raporlarla birlikte bazı detayları netlik kazanan cihazın, şimdi de teknik özellikleri TENAA üzerinde ortaya çıktı.

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde paylaşılan raporlarla birlikte S20 Fan Edition modelinin 5G ve 4G destekli iki farklı modeli olacağı iddia edilmişti. Bu iddiaların ardından bugün ise, söz konusu 5G destekli modelin özellikleri TENAA üzerinde göründü.

Bu kısımda paylaşılan raporlara göre bahsi geçen telefonun 6.5 inç büyüklüğündeki 120 Hz Super AMOLED ekranın üzerine kurulacağını görmekteyiz.

Samsung Galaxy S20 FE özellikleri

Bunun haricinde işlemci tarafında da iki farklı versiyona ev sahipliği yapacağı ifade edilen modelin, Exynos 990 ve Snapdragon 865 işlemcilerinde de güç alacağı belirtiliyor. Aynı zamanda 6 GB RAM‘a ve 128 GB dahili hafızaya ev sahipliği yapması beklenen bu modelin, üçlü arka kamera kurulumuyla beraber gelmesi bekleniyor.

Bu kısımda ise 12 Megapiksel ana kameraya sahip olacağı belirtilen telefonun, 12 Megapiksel ultra geniş açı ve 8 Megapiksel telefoto sensörlerine de sahip olacağına dikkat çekiliyor. Şimdilik, bahsi geçen telefonun ne zaman duyurulacağı bilinmiyor. Ancak Samsung’a yakın kaynaklar söz konusu telefonun önümüzdeki haftalarda resmiyet kazanacağını ön görüyor.