Anasayfa Haber PS5 DualSense Fiyatı Belli Oldu

PS5 DualSense Fiyatı Belli Oldu

PS5 Dualsense fiyatı

Sony, PlayStation 5 Showcase etkinliğinin ardından merak edilen PlayStation 5 aksesuarlarının da fiyatını açıkladı.

Uzunca süren sızıntıların ardından PlayStation 5’in fiyatını ve çıkış tarihi resmi olarak açıklayan Sony, aynı zamanda PS5 ile beraber gelecek olan aksesuarların fiyatını da açıkladı. Sony’nin bu açıklamasıyla birlikte ayrıca oyuncular tarafından merak edilen PS5 DualSense fiyatı da resmiyet kazandı.

PlayStation 5 Showcase etkinliğinin hemen ardından yayınlanan blog yazısında PS5’in fiyatı ve çıkış tarihi detaylarını paylaşan Sony, bu kısımda ise yeni nesil konsol için hazırlanan aksesuarların fiyat bilgilerini de kamuoyu ile paylaştı.

Yapmış olduğu açıklamayla beraber ilk olarak yeni nesil konsol ile beraber gelecek olan PS5 DualSense kontrolcüsünün fiyatını açıklayan Sony, yeni nesil kontrolcünün ise 69.99 dolardan satışa sunulacağını ifade etti.

Bunun yanı sıra iki DualSense kontrolcüsünü aynı anda şarj edebilen şarj istasyonunun ise ABD’de 29.99 dolardan satışa sunulacağını belirten şirket, aynı zamanda Pulse 3D kablosuz kulaklık için de 99.99 dolarlık bir fiyat belirledi.

Yeni nesil konsolun medya içeriklerini oynatma amacıyla geliştirilen uzaktan kumandanın ise 29.99 dolardan satışa sunulacağını belirten şirket, aynı zamanda canlı yayın yapmak isteyen oyuncular için HD Kamera’nın fiyatını ise 59.99 dolar olarak açıkladı.

PlayStation 5 DualSense Fiyatı

PlayStation 5 Aksesuar Fiyatları

  • PlayStation 5 DualSense Kontrolcüsü – 69 Dolar
  • PULSE 3D Kablosuz Kulaklık (3D Ses Desteğine Sahip Olan Kulaklık) – 99.99 Dolar
  • HD Kamera – 59.99 Dolar
  • Uzaktan Kumanda – 29.99 Dolar
  • DualSense Şarj İstasyonu – 29.99 Dolar