Anasayfa Haber GTA 6’dan Önce GTA Filmi Geliyor

GTA 6’dan Önce GTA Filmi Geliyor

GTA 6 - GTA filmi

Ortaya atılan son iddialara göre oyunseverler GTA 6’dan önce GTA filmi ile karşı karşıya kalabilirler.

Serinin hayranları GTA 6‘nın yolunu gözlerken bugün oldukça çok konuşulacak bir iddia ortaya atıldı. İddiaya göre GTA 6’dan önce serinin hayranları GTA filmi ile karşılaşabilirler.

Bildiğiniz üzere 2013 yılında piyasaya sunulan GTA 5’in üzerinden yaklaşık olarak 7 yıl gibi bir süre geçti. Geçen süre zarfı içerisinde yeni GTA oyunuyla da ilgili birçok iddia ortaya atıldı. Bazı iddialarda GTA 6’nın birkaç yıl içerisinde piyasaya sürüleceği ifade edilirken, bazı iddialarda ise yeni oyun için daha beklememiz gerektiği belirtildi.

Tüm bu iddiaların ardından bugün ise GTA hayranlarını sevindirecek bir iddia daha ortaya atıldı. We Got This Covered tarafınca servis edilen bilgilere göre oyuncuların GTA 6’dan önce GTA filmiyle karışılabileceklerini görmekteyiz. Bu filmde ise Michael, Franklin ve Trevor karakterlerinin hikayesine odaklanacağını ifade eden kaynak, henüz filmin hikayesi ile ilgili somut bir veriye ulaşmadığına da dikkat çekiyor.

Hatırlarsanız, We Got This Covered daha önceden de yapmış olduğu isabetli sızıntılarla Netflix’in The Witcher: Blood Origin filminin üzerinde çalıştığını gözler önüne sermişti. Kaynağın isabetli sızıntılarını göz önünde bulunduracak olursak, küçük bir ihtimal olsa bile GTA 6’dan önce sürpriz bir GTA filmi ile karışılabiliriz.

GTA 6 Ne Zaman Çıkacak?

Şimdilik yeni oyunun ne zaman piyasaya sunulacağı hakkında net bir bilgi paylaşılmadı. Ancak Rockstar’a yakın kaynaklarca elde edilen bilgiler doğrultusunda, beklenen oyunun 2021 ile 2023 yılları arasında çıkışını gerçekleştirmesi ön görülüyor.