Anasayfa Haber Football Manager 2021 Çıkış Tarihi ve Fiyatı Belli Oldu

Football Manager 2021 Çıkış Tarihi ve Fiyatı Belli Oldu

Football Manager 2021 çıkış tarihi ve fiyatı

Football Manager 2021 çıkış tarihi ve fiyatı yapımcı firma tarafınca resmi olarak açıklandı.

Bir süredir sızıntı haberlerine konu olan Football Manager 2021 çıkış tarihi ve fiyatı belli oldu. Yapılan açıklamaya göre serinin yeni oyunu PC ve Mac için Steam ve Epic Games Store üzerinden satışa sunulacak. Aynı zamanda serinin yeni oyunu bu yılın sonuna doğru Xbox One, Xbox Series X ve Xbox Series S konsolları için de piyasaya sunulacak.

24 Kasım tarihinde çıkışını gerçekleştirileceği belirten oyun ise halihazırda yüzde 10 indirimle ön siparişe sunulduğunu da görmekteyiz. Bu kısımdaysa söz konusu oyunun Epic Games Store üzerinden 197.10 TL‘den, Steam üzerinden ise 224.10 TL‘den satışa sunulduğunu da gözlemlemekteyiz.

Football Manager 2021 çıkış tarihi ve fiyatı Bunun haricinde 2007 yılından bu yana ilk kez Xbox konsolları üzerinde de oynanabileceği açıklanan oyunun ise, bu yılın sonuna doğru Xbox One, Series X ve Series S konsolları için de satışa sunulacağı belirtildi.

Şimdilik, oyunun yayınlanan tanıtım videosu haricinde oyun hakkında herhangi bir detaylı açıklama yapılmadı. Ancak yapımcı firmaya yakın kaynaklar, oyunun önümüzdeki günlerde detaylandırılacağına da özellikle dikkat çekiyor.