Anasayfa Haber Galaxy Watch Active 2 için Tizen 5.5 Güncellemesi Yayınlandı

Galaxy Watch Active 2 için Tizen 5.5 Güncellemesi Yayınlandı

Galaxy Watch Active 2 Tizen 5.5 Güncellemesi

Galaxy Watch Active 2 için ABD’de başlayan Tizen 5.5 güncellemesi, Türkiye’de de kullanıma açıldı.

Samsung, bu ayın başlarında Galaxy Watch 3’ün en iyi özelliklerinden bazıları Galaxy Watch Active 2’ye getireceğini duyurmuştu. Geçen hafta, güncelleme ABD’de kullanıma sunulmaya başlandı ve akıllı saate düşüş algılama özelliği getirildi. Şirket şimdi ise yeni güncellemeyi Türkiye’de kullanıma sunmaya başladı.

Tizen 5.5 güncellemesi ile One UI 2.0 arayüzü, Galaxy Watch Active 2 için aktif hale geldi. Cihazın yazılım güncellemesi R820XXU1CTI4 sürüm numarasıyla geliyor ve indirme boyutu 292.93 MB. Ancak LTE varyantı için indirme boyutunun biraz farklı olabileceğini belirtelim.

Galaxy Watch Active 2 Tizen 5.5 GüncellemesiGalaxy Watch Active 2, koşu formunuzu iyileştirmek için size daha fazla bilgi veren “Gelişmiş Koşu Analizi” ve maksimum oksijen miktarını kontrol etmek için VO2max dahil olmak üzere çeşitli özelliklere kavuşuyor. Ayrıca düşme algılama, AR Emoji, Bitmoji ve hareketli ekran görüntülerini yakalama özelliği de akıllı saate yeni güncelleme ile gelen özellikler arasında yer alıyor.

Galaxy Watch Active 2 Tizen 5.5 Güncellemesi Nasıl Kurulur?

Eğer bir Galaxy Watch Active 2’ye sahipseniz, akıllı telefonunuzdaki Samsung Wearable uygulamasından güncelleme kontrolü yapabilir ve mevcut güncellemeyi indirip kurabilirsiniz.