Anasayfa Haber Yeni Galaxy Note 20 Ultra Güncellemesi, Kamera İyileştirmeleriyle Geliyor

Yeni Galaxy Note 20 Ultra Güncellemesi, Kamera İyileştirmeleriyle Geliyor

Galaxy Note 20 Ultra Güncelleme

Galaxy Note 20 Ultra için gelen güncelleme, kamera ve batarya ömrü konusunda cihazda iyileştirmeler yapıyor.

Samsung tarafından Galaxy Note 20 Ultra modeli için bir güncelleme yayınlandı. Güncellemenin Ekim güvenlik yamasından sadece birkaç gün sonra gelmiş olduğunu da not olarak düşelim. Daha önce sunulan firmware sadece güvenlik yamasını sunarken ilk olarak Almanya’daki kullanıcılar için sunulan bu seferki güncelleme ile Note 20 Ultra için iyileştirmeler sağlanıyor.

Güncellemenin batarya ömrü ve kamera konusundaki iyileştirmeleri öne çıkıyor. Kamera için stabilite ve gece modu performansında düzeltmeler yapılıyor. Batarya ömrü geliştirmeleri de yine kullanıcıları memnun etmeye odaklanıyor. Bunun dışında güncelleme beraberinde pek fazla şey getirmiyor.

Galaxy S20 Ultra ilk çıktığında yazılım güncellemeleriyle düzeltilmesi gereken kamera performansı sorunlarına sahipti. Neyse ki Samsung bu konulara müdahale etti. Halen kamera ve cihaz performansını daha da iyileştirmek için güncellemelerin devam etmesi de olumlu bir gelişme.

Galaxy Note 20 Ultra sahipleri Ayarlar > Yazılım Güncellemesi > İndir ve Yükle seçeneği üzerinden güncellemeyi alabiliyor. Güncellemenin kademeli olarak sunulduğunu hatırlatalım.

Tam bir teknoloji bağımlısı olan İlker, teknolojideki son gelişmeleri meraklıları ile paylaşmaktan keyif alıyor.