Anasayfa Haber Samsung Galaxy S21 Bu Yıl Tanıtılabilir

Samsung Galaxy S21 Bu Yıl Tanıtılabilir

Galaxy S21 çıkış tarihi

Samsung, Galaxy S21 çıkış tarihi için bu yıl sürpriz yapabilir.

Normalde gelecek yıl tanıtılması beklenen Samsung Galaxy S21, çıkış tarihi konusunda bir sürpriz yapabilir. Samsung’un bu yıl rekabette kalmak üzere normaldeki çıkış döngüsü yerine cihazı bu yılın sonunda piyasaya sürebileceği ileri sürülüyor.

İddialara göre, telefon üretiminin daha yüksek bir seviyeye çıktığı ve Samsung’un cihazı yıl sonundan önce duyurabileceği söyleniyor. Galaxy S21 cihazlarının birçok önemli bileşeninin normalden yaklaşık 6 hafta önce, gelecek ay seri üretime gireceği belirtiliyor. Bunun da şirketin ya çok sayıda cihaz satmayı beklediği ya da ürünü çoğumuzun beklediğinden daha erken duyuracağı anlamına geldiği vurgulanıyor.

Samsung’un neden böyle bir şey yapabileceği konusundaysa Galaxy S20 serisinin birçok soruna neden olan COVID-19 salgınından dolayı az satmasına işaret ediliyor. Buna karşı çıkan kanıtlar da mevcut. Qualcomm‘un muhtemelen Galaxy S21’in bazı modellerinde yer alacak Snapdragon 875 çipsetlerinin seri üretimine başlamayabileceği bilgiler arasında.

Öte yandan, duyurunun Aralık ayına kadar gerçekleşebileceğine dair pek çok gösterge var ancak telefonun Samsung’un bir süredir takip ettiği olağan Mart ayından ziyade önümüzdeki yıl Ocak ayında piyasaya çıkması da mümkün.

Bakalım, Samsung beklendiği gibi bir sürpriz yapacak mı?