Anasayfa Haber Civilization Rakibi Humankind İçin Çıkış Tarihi Belli Oldu

Civilization Rakibi Humankind İçin Çıkış Tarihi Belli Oldu

Humankind Çıkış Tarihi

4X strateji oyunu Humankind için çıkış tarihi açıklandı.

Bu yılın başlarında Sega tarafından Amplitude Studios’un geliştirdiği Humankind adlı 4X tarihi strateji oyununun 2020 çıkışını gerçekleştiremeyebileceği paylaşılmıştı. Şimdi ise Windows, macOS ve Google Stadia için Humankind çıkış tarihi duyuruldu. Buna göre oyun, Nisan 2021 tarihinde çıkış yapacak. Bu arada Stadia kullanıcıları için erken bir demo da sunulmuş olduğunu not olarak düşelim. 100 sıralı oynanış senaryosu da 28 Ekim’e kadar oynanabilir olacak.

Diğer 4X oyunların bilindik oynanış yönlerine ek olarak, bu sıra tabanlı oyunda oyuncunun fraksiyonunu diğer kültürlerle birleştirerek antik çağdan modern çağa çağlar boyunca geliştiren eşsiz bir medeniyet kurma deneyimi de sunulacak.

Humandkind ön siparişleri ise Steam, Epic Games Store, Stadia üzerinden açılmış durumda. Tüm platformlar ve dijital mağazalar Nisan ayında aynı anda oyunu sunmuş olacak. Digital Deluxe Edition sürümünde ise oyun için Notre-Dame paketi, resmi oyun müzikleri ve birim ile teknoloji ağaçlarını gösteren bir PDF de mevcut.