Anasayfa Haber Ubisoft Connect Duyuruldu

Ubisoft Connect Duyuruldu

Ubisoft Connect

Ubisoft Connect servisi, Uplay ve Ubisoft Club yerine geliyor.

Ubisoft, oyunlarında “tüm Ubisoft oyun içi hizmetleri, etkinlikleri ve tüm platformlardaki topluluklar için yeni evrensel yuva” olarak kullanılabilecek Ubisoft Connect adlı yepyeni servisini duyurdu. Yeni servis, şirketin uzun yıllardır sunduğu Uplay ve Ubisoft Club kaynaklarının yerini alarak 29 Ekim tarihinde çevrimiçi olacak.

Ubisoft Connect neler sunuyor?

Ücretsiz olan platform, şirketin tüm mevcut desteklenen oyunlarına entegre edilecek. Ek olarak bekleneceği üzere gelecekteki PC, Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4, PlayStation 5, Nintendo Switch, mobil ve Google Stadia oyunlarında bu entegrasyon devam ettirilecek. Ubsoft Connect ile yeni oyunlarda çapraz oynanış ve çapraz platform ilerlemelerinin de mümkün olacağı ifade ediliyor.

Ubisoft ConnectTamamen yeni bir arayüz olan bu sistem sayesinde oyuncular, oyun istatistiklerine ve oyun tarzlarına bağlı olarak kişiselleştirilmiş ipuçları alırken platformlar arası arkadaş listeleri ve etkinlik yayınları gibi sosyal özelliklere de kolay erişim elde edecek.

Ubisoft Club özellikleri de yeni servise entegre edilerek oyunculara ödüllere ek olarak Ubisoft Store indirimleri sağlayan ve tamamlamaları gereken oyun içi zorluklar sunuyor. Yeni sistemin eski Ubisoft oyunları için 1.000’den fazla ödülü artık tamamen ücretsiz olarak sunduğunu da not olarak düşelim.

Servis aktif hale geldiğinde bu adresten indirebilirsiniz.