Anasayfa Haber Bülten Porsche Tasarımlı Akıllı Saat: PORSCHE DESIGN HUAWEI WATCH GT 2

Porsche Tasarımlı Akıllı Saat: PORSCHE DESIGN HUAWEI WATCH GT 2

PORSCHE DESIGN HUAWEI WATCH GT 2

Porsche Design ve Huawei, HUAWEI Mate 40 Serisi lansman etkinliğinde yeni PORSCHE DESIGN HUAWEI WATCH GT 2’yi tanıttı. HUAWEI WATCH GT 2 ailesinin klasik ve premium yeni üyesi, markanın akıllı saat endüstrisindeki Porsche Design ile son iş birliğinin ürünü.

PORSCHE DESIGN HUAWEI WATCH GT 2, Huawei ve Porsche Design’ın işbirliğinden oluşuyor. Porsche otomobil tasarım çizgilerini taşıyan akıllı saat, titanyum bir gövdeden oluşuyor. Ayrıca kullanıcıların kolayca söküp takabilecekleri, kumlama işlemi uygulanmış titanyum kayış da yine akıllı saatin diğer tasarımsal öğelerinden. Porsche Tasarım Simgesi ile vurgulanan Huawei’nin yeni titanyum tokası ise, saati takıp çıkarma işlemini hızlı ve kolay hale getiriyor.

PORSCHE DESIGN HUAWEI WATCH GT 2Porsche Design’ın ikonik kırmızı çemberine sahip iki dijital kurma kolu ile kullanıcılar, çeşitli ayarları ve yapılandırmaları kolayca keşfedebiliyor.

Özelleştirilmiş Porsche Design saat kadranları keskin ama aynı zamanda şık bir estetik sağlıyor. Klasik ve her zaman açık saat yüzü, saatin bilekte zarif bir şekilde durmasına izin veriyor. Hem saatin ibreleri hem de rakamları, bir bakışta okunabilmesi için tasarlanmış. İkonik analog kadranı dijital çağa taşıyan E-PURE saat kadranı “daha az, daha çoktur” felsefesini benimsiyor.

PORSCHE DESIGN HUAWEI Mate 40 RS’in arkasındaki motor sporlarından ilham alan yarış çizgileri, akıllı telefondan yarış saati kadranına aktarılıyor ve markanın spor otomobil DNA’sı ile yarış tarihine saygı duruşunda bulunuyor. Akıllı saat ayrıca, kullanıcıların ekrana bir dokunuşla zamanlamaya başlamasına olanak tanıyan yenilikçi bir kronometre yüzü sunuyor.

Akıllı egzersiz modları ve sağlık takibi

PORSCHE DESIGN HUAWEI WATCH GT 2, güvenilir bir dijital sağlık ve fitness yöneticisi olmasının yanı sıra, etkileyici iki haftalık uzun pil ömrü sunuyor.

Akıllı saat, arasında golf, kayak ve dağ tırmanışı gibi iç ve dış mekan sporları dahil olmak üzere 100’den fazla egzersiz modu için veri izlemeyi destekliyor. 50 metreye kadar su geçirmeyen PORSCHE DESIGN HUAWEI WATCH GT 2, tüm durumlar için ideal bir yol arkadaşı olabiliyor.

PORSCHE DESIGN HUAWEI WATCH GT 2Gelişmiş kalp atış hızı takibi, HUAWEI TruSeen 4.0+ kalp atış hızı izleme teknolojisi ve saatin hassas seramik arkasındaki 6’sı 1 arada LED lens aracılığıyla kullanılıyor. Lens, daha iyi ışık geçirgenliği ve doğru kalp atış hızı takibi için safirden üretilirken, seramik arka kasa ise cilde rahatlık hissi veriyor. PORSCHE DESIGN HUAWEI WATCH GT 2, günün her saati kapsamlı sağlık takibi sunarken kalp atış hızı, stres seviyesi, uyku kalitesi ve SpO2 seviyesine kadar her şeyi ölçüyor. Ek olarak akıllı saat, gece gündüz kullanıcıların sağlığını önemseyerek SpO2 seviyesinin tüm gün izlenmesini destekliyor.

Son olarak, 22 Ekim’de online olarak gerçekleştirilen Huawei etkinliğinin canlı yayın tekrarını aşağıdan izleyebileceğinizi belirtelim;