Anasayfa Haber Apple App Store’da 29 Ekim’e Özel Yerli İçerikler

Apple App Store’da 29 Ekim’e Özel Yerli İçerikler

Apple 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı yerli içerikler

Apple, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 97. yılını yerli içerikler ile kutluyor.

Apple, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı‘nın 97. yılını yerli içerikler ile kutluyor. Geçtiğimiz yıl ‘‘Yeni ve Yerli” adlı yeni bir sayfa ile Cumhuriyet Bayramı’nı kutlayan Apple, bu sayfa üzerinden de Türkiye’den uygulama ve oyunları kullanıcılarıyla buluşturmuştu. Bu yıl ise Apple, Cumhuriyet’in 97. yılı şerefine App Store ve Apple Music üzerinden yerli uygulamalar, uygulama geliştiricileri ve yerli sanatçılar için özel içerikleri kullanıcılara sunuyor.

1 senedir Yeni ve Yerli hikayelerini kullanıcıyla buluşturan Apple, aynı zamanda her ay güncellemiş olduğu bu sayfayla en iyi yerli oyun ve uygulamaların yanı sıra, dikkat çeken güncellemeleri öne çıkartarak dünyaya ilham veren hikayeleri okuyucularıyla paylaşıyor.

Apple 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı

Türkiye’deki uygulama sahnesini kutlamak ve bu ilhamla yeni harikalar yaratacak yarının geliştiricilerine ilham olmak amacıyla yeni çıkan ve güncellemeler yapan mobil oyunlar, sosyal medya uygulamaları, sağlık ve spor uygulamaları, kitap okuma ve sesli kitap uygulamaları, ailece evde seyredebileceğiniz eğlence uygulamaları ve çok daha fazlası bugün bölümünde kullanıcılarla paylaşıldı. Yayınlanan bu bölümde ise bizleri ülkemizden dünya açılan 47 farklı uygulama karşılıyor.

 

Türkçe Müzik Coşkusu 29 Ekim’de Apple Music’te Kullanıcılarla Buluşuyor

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kapsamında yerli uygulamaları ön plana çıkaran Apple, aynı zamanda yerli sanatçıları da destekliyor. Bu kısımdaysa Apple, Türkçe Müzik Coşkusu 29 Ekim’de Apple Music kullanıcılarıyla buluşuyor. Türkçe Pop, Rock, Pop, Halk, Caz, Fantezi Müzik gibi türlerin en iyilerinin sunulduğu listelerin yanı sıra Türkçe Pop Remiksleri, Türkçe Düğün Şarkıları, Türk Film Müzikleri gibi pek çok yerli listeye bu bölümden ulaşılabiliyor.