Anasayfa Haber BlizzConline Herkes İçin Ücretsiz Olacak

BlizzConline Herkes İçin Ücretsiz Olacak

BlizzConline ücretsiz

Bu yıl sanal olarak gerçekleştirilecek olan BlizzConline etkinliği tamamen ücretsiz olarak izlenebilecek.

Covid-19 salgınından etkilenen bir diğer etkinlik ise BlizzCon olmuştu. Normalde her yıl gerçekleştirilen ve bir hafta süren kutlamanın bu yıl BlizzConline adı ile 19-20 Şubat 2021 tarihleri arasında sanal olarak gerçekleştirilmesine karar verilmişti. İyi haberse bu yıl BlizzConline etkinliğinin ücretsiz izlenebilecek olması.

Blizzard başkanı J. Allen Brack, bu yıl fiziksel bir gösteri yapamayacak olsalar da etkinliği dört gözle beklediklerinin altını çiziyor. Brack, BlizzConline’ın büyük bir sanal kutlama olmasını istediklerini, bu yüzden etkinliği izlemenin ve katılmanın ücretsiz olacağını müjdeliyor.

Önceki yıllarda BlizzCon için ödeme yapmak gerekiyordu. Sadece açılış törenlerini izlemek ücretsizdi. Panellere, e-spor etkinliklerine ve benzerlerine tam çevrimiçi erişim içinse ayrı ayrı 40 dolara satılan bir sanal bilet gerekiyordu.

Etkinlikte bu yıl Diablo 4 ve Overwatch 2 oyunlarına dair son detayların paylaşılması bekleniyor. Tabii ki dahasının da olması muhtemel. BlizzConline’a kayıt olmak içinse blizzcon.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Tam bir teknoloji bağımlısı olan İlker, teknolojideki son gelişmeleri meraklıları ile paylaşmaktan keyif alıyor.