Anasayfa Haber CoD: Black Ops Cold War, Warzone’a Ne Zaman Eklenecek?

CoD: Black Ops Cold War, Warzone’a Ne Zaman Eklenecek?

Call of Duty Black Ops Cold War Warzone

Activision Blizzard, yapmış olduğu açıklamayla beraber Call of Duty Black Ops Cold War’ın Aralık ayında Warzone’a ekleneceğini açıkladı.

13 Kasım‘da satışa sunulacak olan Call of Duty Black Ops Cold War için geri sayım devam ederken, Activision Blizzard Başkanı serinin yeni oyunuyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Yatırımcı toplantısında basına açıklamalarda bulunan Activision Blizzard Başkanı Daniel Alegre, Call of Duty ile bu yıl bir kez daha ön satış rakamlarıyla dünya çapında bir numaralı konsol markası olmak istediklerini belirtti.

ücretsiz Call of Duty Warzone nasıl indirilir?

Bunun yanı sıra Black Ops Cold War’ın da oyuncular tarafından olumlu tepkiler ile karşılandığını ifade eden Alegre, aynı zamanda söz konusu oyunun da Aralık ayından itibaren Warzone’a entegre edileceğini belirtiyor.

Bu doğrultuda Cold War’ın silahlarını ve karakterlerini Warzone‘a ekleyeceklerini duyuran Alegre, oyunculara farklı bir oyun deneyimi sunmak için de sıkı bir şekilde çalışmaya devam ettiklerini söyledi.

2020’nin üçüncü çeyreğiyle ilgili bazı sonuçları da kamuoyuna duyuran Alegre, bu kısımdaysa geçen yıla kıyasla oyuncu kitlesinde yüzde 23‘lük bir artışa imza attıklarını da ifade etti.