Anasayfa Haber Apple Fitness+ Servisi, iOS 14.3 ve watchOS 7.2 İle Gelebilir

Apple Fitness+ Servisi, iOS 14.3 ve watchOS 7.2 İle Gelebilir

Apple Fitness+

Apple Fitness+ servisinin gelecek ay kullanıcılar ile buluşması bekleniyor.

Apple, yeni Fitness+ servisinin yıl sonundan önce kullanıcılar ile buluşacağı sözünü vermişti. Ortaya çıkan son bilgiler ise servisin büyük ihtimalle iOS 14.3 ve watchOS 7.2 güncellemeleriyle birlikte sunulacağı yönünde.

Yeni yayınlanan watchOS 7.2 beta sürümünde yeni bir başlangıç ekranının yer aldığı ve Fitness+ servisinin de listelenen özelliklerden birisi olduğu belirtiliyor. Ek olarak, ilk iOS 14.3 beta sürümü de Gizlilik ayarlarının Analitikler kısmında servisle ilgili ifadeler yer alıyordu. iOS 14.3 ve watchOS 7.2’nin Aralık ayının başında çıkmasını bekleniyor. Bu tarih Apple’ın 2020’nin sonundaki Fitness+ lansman zaman çizelgesine uygun.

Apple ilk olarak Apple Watch Series 6 ile birlikte Fitness +’ı duyurdu. Aylık 9.99 dolar fiyatıyla en yüksek seviye Apple One paketine dahil olan Fitness +, Apple Watch sahiplerinin bir dizi rehberli antrenmanla formda kalmasına yardımcı olmak için tasarlanmış durumda.

Antrenmanlar, ilerlemenizi ekranda görebilmeniz için Apple TV ile de senkronize ediliyor. Tabii ki aralarından seçim yapabileceğiniz birden fazla antrenman kategorisi mevcut.