Anasayfa Haber Cyberpunk 2077 İçin Resmi Oynanış Videosu Yayınlandı

Cyberpunk 2077 İçin Resmi Oynanış Videosu Yayınlandı

Cyberpunk 2077 oynanış videosu

Cyberpunk 2077 için yeni bir oynanış videosu yayınlandı. Oynanış videosu ile oyundaki amacımız daha da detaylandırıldı.

Aralık ayında satışa sunulacak olan Cyberpunk 2077 için yeni bir oynanış videosu yayınlandı. CD Projekt RED tarafından yayınlanan Cyberpunk 2077 oynanış videosu ile beraber oyundaki amacımız da en net haliyle gözler önüne seriliyor.

Hatırlarsanız, geçtiğimiz günlerde Cyberpunk 2077 için 10 dakikalık bir tanıtım videosu yayınlamıştı. Yayınlanan bu tanıtım videosuyla oyun hakkında yeni detaylar da paylaşan yapımcı ekip, bugünse ikinci bir tanıtım videosu daha yayınlandı.

Yayınlanan bu tanıtım videosunda ise oyuncuların Night City’yi daha iyi bir şekilde anlamayabilmesine imkan tanınıyor. Ayrıca bu oynanış fragmanında Keanu Reeves‘ın canlandırdığı Johnny Silverhand karakteri de net bir şekilde oyunculara gösteriliyor.

Bunun haricinde oyunun etkileyici grafikleri ve mekanikleri de bir kez daha bizleri karşılıyor. Dilerseniz, lafı daha fazla uzatmadan sizleri bugün yayınlanan oynanış videosu ile baş başa bırakalım.

Cyberpunk 2077 Oynanış Videosu

Cyberpunk 2077 Ne Zaman Çıkacak?

Cyberpunk 2077’nin çıkış tarihi geçtiğimiz günlerde yapılan açıklamayla beraber yeniden ertelenmişti. Bu kısımda ise CD Projekt Red, söz konusu oyunun 10 Aralık‘ta satışa sunulacağını belirtmişti.