Anasayfa Haber GTA Online’da Artık Tek Başına Soygun Yapılabilecek

GTA Online’da Artık Tek Başına Soygun Yapılabilecek

Rockstar Games, yapmış olduğu açıklamayla beraber GTA Online’ın en büyük soygun görevinin detaylarını açıkladı.

Rockstar Games, geçtiğimiz günlerde yapmış olduğu duyuruyla beraber GTA Online’a yakın zaman içerisinde büyük bir güncelleme geleceğini müjdelemişti. Oyuncular GTA Online’a gelecek olan büyük güncellemeyi merak ederken, Rockstar cephesinden beklenen açıklama sonunda geldi. Yapılan açıklamayla birlikte GTA Online Cayo Perico soygun görevi duyuruldu.

Cayo Perico Heist güncellemesinin 15 Aralık günü yayınlanacağını duyuran yapımcı firma, aynı zamanda bu soygun görevinin tek başına oynanabileceğini de açıkladı.

Bildiğiniz üzere daha önceden GTA Online’da yer alan soygun görevleri için bir ekibe ihtiyacınız vardı. Ancak yeni güncellemeyle beraber oyuna eklenecek olan soygun göreviyle bu durumu değiştirecek olan firma, böylece oyuncuların tek başına soygun yapmasına da imkan tanıyacak. Ayrıca, oyuna eklenecek olan soygun görevi 3 kişilik bir ekiple de oynanabilecek.

Rockstar’ın açıklamalarında ise Cayo Perico adlı adanın dünyanın en korunaklı bölgesi olduğunu da görmekteyiz. Bu kısımdaysa oyuncular kendine uygun yöntemi belirleyerek oldukça sıkı korunan bu adaya girip soygunu gerçekleştirmeye çalışacaklar. Son olarak Rockstar Games tarafından yayınlanan tanıtım videosunu ise hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

GTA Online Cayo Perico Heist Güncellemesi