Anasayfa Video Honor Watch GS Pro Fiyatı Ve Özellikleri

Honor Watch GS Pro Fiyatı Ve Özellikleri

Bu videomuzda Honor Watch GS Pro modelinin fiyatına ve özelliklerine yakından bakıyoruz.

Honor Watch GS Pro fiyatı ve özellikleri ile ön plana çıkan bir akıllı saat. Biz de bu videoyla Honor Watch GS Pro’nun fiyatına, özelliklerine ve tasarımına yakından göz atıyor ve nasıl bir kullanıcı deneyimi sunduğundan bahsediyoruz. İşte Honor Watch GS Pro özellikleri ve fiyatı!

Honor Watch GS Pro Özellikleri

Honor Watch GS Pro hem özellikleri hem de dayanıklılığıyla ön plana çıkıyor. Bu kısımda tipik kullanım senaryoları altında 25 gün batarya ömrü vadeden akıllı saat, ayrıca doğada kaybolmayı engelleyen Rotadan Dönüş özelliği, 100’ün üzerinde antrenman modu ve outdoor meraklılarını heyecanlandıracak daha pek çok farklı yeteneği de bünyesinde barındırıyor.

Outdoor aktiviteleri ve antrenman özellikleri bulunan saat 100’den fazla antrenman için destek sunuyor. Kayak egzersizlerini izlemek için yeni eklenen destek, yürüyüşçüler için bir barometre, profesyonel koşu rehberliği, altı farklı egzersiz türü için otomatik egzersiz algılama, SpO2 monitörü, uyku takibi, stres monitörü, 7/24 kalp atış hızı izleme de saatin yetenekleri arasında yer alıyor.

Bunun yanı sıra Watch GS Pro 1.39 inç yuvarlak AMOLED panele de ev sahipliği yapıyor. Bu AMOLED panel ise 454 x 454 piksel çözünürlüğe ve animasyonlu saat arayüzlerine destek sunuyor. Aynı zamanda paslanmaz çelik halka ile çevrelenen bu AMOLED ekranın dayanıklılık konusunda 14 testi geçip MIL-STD-810G sertifikasını da aldığı belirtiliyor.

Honor Watch GS Pro fiyatı

Honor Watch GS Pro Fiyatı

Tüm bu iddialı özelliklere sahip olan Watch GS Pro fiyatı da bildiğiniz üzere geçtiğimiz günlerde resmi olarak açıklanmıştı. Bu kısımda ise yeni nesil akıllı saatin 2.200 TL‘den satışa sunulduğu ifade edilmişti.