Anasayfa Haber GTA Online için Cayo Perico Heist Güncellemesi Yayınlandı

GTA Online için Cayo Perico Heist Güncellemesi Yayınlandı

GTA Online Cayo Perico Heist

GTA Online’ın şimdiye kadarki en büyük güncellemesi olan Cayo Perico Heist güncellemesi çıktı.

Rockstar Games, GTA Online’da şimdiye kadarki en büyük güncelleme olan Cayo Perico Heist’in yayınlandığını duyurdu. Cayo Perico güncellemesi, üç adede kadar farklı oyuncuyla çözülebilecek yeni bir soygunun yanı sıra, kendi konumları, araçları ve radyo istasyonlarıyla tamamlanan yepyeni bir tropikal ada oyun alanı da ekliyor. Ayrıca, oyuncular için silahlı denizaltı karargahı da eklenen yenilikler arasında bulunuyor.

Cayo Perico Heist, GTA Online’da baştan sonra tek başına oynanabilen tek görev olarak kayda geçiyor. Ayrıca, tüm büyük GTA Online güncellemelerinde olduğu gibi, birçok yeni araç ve silahı da barındırıyor. Önceki soygun görevlerinden farklı olarak, Cayo Perico soygun görevinde belirli bir tarz bulunmuyor. Gerekli teçhizat bir kez toplandıktan sonra, istenildiği kadar çok veya az kurulum ve planlama yapılabiliyor. Oyun, bu kararlara göre eylemin gidişatının nasıl etkileneceğini kullanıcılara belirtiyor.

GTA Cayo Perico Heist

Soygunla ilgili tüm zemin hazırlandıktan sonra, Cayo Perico Adası’na yaklaşmadan önce son ayrıntıları gözden geçirmeniz gerekiyor. Bu ayrıntılar, adaya nasıl sızdığınızı ve kaçtığınızı, silah teçhizatlarınızı, hava desteğinizi, hatta operasyonun gününü ve saatini içeriyor. Sonuç olarak, sonraki oyunlarda varacağınız noktalar da birbirlerine benzemeyecek. Böylelikle, tekrarlanan ziyaretler, değerli eserleri ve diğer değerli eşyaları mevcut olduklarında soymayı kolaylaştıracak. Ayrıca, kazancı artırmak için gizli nakit ve kaçak mal zulalarına baskın yapmak için kilitli depolara girmek gibi seçenekler de bulunuyor.

Son olarak, GTA Online’ın; PC, Xbox One ve PS4’te GTA V satın alındığında ücretsiz olarak oynanabileceğini ve geriye dönük uyumluluk sayesinde Xbox Series X / S ve PS5’te de oynanabileceğini belirtelim. Bunun yanında, GTA Online’ın bağımsız bir sürümünün de 2021 yılının içerisinde Xbox Series X / S ve PS5’e özel geleceğini de ekleyelim.