Anasayfa Haber Rockstar Games, GTA 6 İddialarına Yanıt Verdi

Rockstar Games, GTA 6 İddialarına Yanıt Verdi

Rockstar Games GTA 6

Rockstar Games, bir süredir ortalıkta dolaşan GTA 6 iddialarına cevap verdi.

Hatırlarsanız, daha önceden paylaşılan raporlarda GTA 6’nın hikaye moduna sahip olmayacağı iddia edilmişti. Ortaya atılan bu iddialar oyuncuların kafasında soru işareti oluştururken, bugün ise Rockstar Games cephesinden GTA 6 ile ilgili ilk resmi açıklama geldi.

Bu kısımda bir takım açıklamalarda bulunan yapımcı firma, GTA VI ile oyunculara bambaşka bir deneyim sunacaklarını da ifade etti. Şirket çalışanları tarafından yapılan açıklamayla birlikte, aynı zamanda GTA VI’da hikaye moduna da yer verileceği doğrulandı.

Bunun yanı sıra GTA Online’ın da gelişip büyümeye devam edeceğini de belirten şirket çalışanları, ilerleyen süreçte yeni içeriklerle oyuncuların karşısına çıkacaklarını da müjdeledi.

Ayrıca GTA Online’ın da zamanla büyük değişime uğrayacağını da doğrulayan çalışanlar, bu kısımdaysa oyunun Online sürümüne tek başımıza yapabileceğimiz görevlerinde ekleneceğini duyurdular.

Şimdilik, GTA VI ile ilgili herhangi bir net bilgi bulunmuyor. Fakat Scoot Butchard’ın açıklamalarını göz önünde bulunduracak olursak, bizleri GTA 5 gibi devasa bir oyunun beklediğini tahmin etmekteyiz.

GTA 6 Çıkış Tarihi

Rockstar Games cephesinden GTA 6 çıkış tarihi ile ilgili şimdilik herhangi bir açıklama yapılmadı. Fakat bazı kaynakların aktarmış olduğu bilgilere göre yeni GTA oyununun 2022 ile 2023 yılları arasında piyasaya sunulması bekleniyor.