Anasayfa Haber Bülten Logitech, Mac Kullanıcıları için Tasarladığı Aksesuarlarını Tanıttı

Logitech, Mac Kullanıcıları için Tasarladığı Aksesuarlarını Tanıttı

Logitech, Mac kullanıcılarının hayatını kolaylaştırmayı amaçlayan yeni aksesuarlarını tanıttı.

Mac için Logitech aksesuarları kullanımı basit ve estetik şekilde tasarlanırken, Apple deneyimini tamamlamakla kalmayıp, aynı zamanda bu deneyimi ileri taşıyor. Birlikte daha verimli olan ekipmanlar MX Master 3 Kablosuz Mouse ve MX Keys Klavye, MK470 Kablosuz Klavye & Mouse Seti ve M350 Pebble Kablosuz Mouse, MX Anywhere 3 ve Spotlight Sunum Kumandası aksesuarları Mac ile uyumlu olarak geliştirilmiş.

MX Master 3 Kablosuz Mouse ve MX Keys Klavye

MX Master 3 Kablosuz Mouse ve MX Keys Klavye

Logitech MX Master 3 ve MX Keys, Windows, Mac ve en popüler Linux versiyonlarıyla tam uyum içinde çalışıyor. Mouse ve klavye, aynı anda üç adede kadar Windows veya Mac bilgisayar arasında kolayca ve sorunsuz bir şekilde geçiş yapmayı ve kontrol etmeyi sağlayan Logitech Flow teknolojisini destekliyor. Bu teknoloji, bilgisayarlar ve işletim sistemleri arasında içerik, resim ve belgeleri kopyalayıp yapıştırmaya olanak tanıyor. Kullanımda devamlılığı sağlamak için tasarlanan Logitech MX Master 3 ve Logitech MX Keys’in her biri, USB-C hızlı şarj ve birinci sınıf tasarımla modern bir masanın tamamlayıcısı rolünü üstleniyor.

MK470 Kablosuz Klavye & Mouse Seti ve M350 Pebble Kablosuz Mouse

Logitech Mac Aksesuar

Özel geliştirilmiş ince profilli tuşları ile sesi ciddi oranda azaltılmış olan Logitech MK470 Kablosuz Klavye & Mouse Seti ve M350, daha az ses çıkararak çalışma ortamına uyum sağlıyor. Kablosuz yapısıyla içerisinden çıkan Logitech alıcısından 10 metreye kadar mesafede iletişim halinde olabilen MK470’in yanı sıra M350 ise Bluetooth desteğine de sahip.

MX Anywhere 3

MX Anywhere 3

Mac uyumlu kolay taşınabilir mouse, cam dahil olmak üzere hemen hemen her yüzeyde çalışılabilecek şekilde tasarlanmış. Yeni nesil Manyetik Hızlanmalı (MagSpeed) kaydırma tekerleğine sahip MX Anywhere 3, saniyede 1000 satır kaydıracak kadar hızlı ve sessizdir. Hassas ve hiper hızlı mod arasında otomatik geçiş yaparak kompakt bir mouse’un sunabileceği en yüksek hassasiyeti vadediyor. MX Anywhere 3, özelleştirilerek, spesifik iş akışı için her eylemi yapılandırmayı ve önceden tanımlanmış yapılandırmalar sayesinde daha hızlı çalışmayı sağlıyor. Logitech MX Anywhere 3, Windows, iOS, MacOS, iPadOS, Chrome ve Linux gibi tüm işletim sistemleri ile tam uyum içinde çalışıyor. Yer kaplamayan tasarımı ve kolay taşınabilir olması MX Anywhere 3’ün her ortamda kullanılmasına imkan tanıyor.

Spotlight Sunum Kumandası

Spotlight Sunum Kumandası

Sunum kontrolünde belirli standartlar sunan slaytlar arasında rahatça gezinmeye imkân veren Logitech Spotlight Sunum Kumandası, ekrandan 30 metre uzaklıkta dahi çalışıyor. Geleneksel slayt atlatma araçları veya lazer ışıklarından farklı olarak, konuşmacının iyi bir performans göstermesini sağlıyor. Gelişmiş işaretleme sistemine sahip uzaktan kumanda, anlatılmak isteneni daha iyi vurgulamaya, ekrandaki içeriği büyütme imkân sağlarken, videoları oynatmak ve bağlantıları açmak için de kullanılıyor. Logitech Spotlight, USB alıcısı veya Bluetooth Smart teknolojisiyle anında bağlanıyor. Çoğu cihazda tak-çalıştır olarak kullanılabilen uzaktan kumanda, tüm popüler sunum uygulamalarıyla uyum sağlıyor. Akıllı şarj olma özellikleriyle ön plana çıkan ürün 1 dakika şarj edildiğinde 3 saat aralıksız kullanılabiliyor.