Anasayfa Haber Galaxy Buds Pro Kutu Açılış Videosu Ortaya Çıktı

Galaxy Buds Pro Kutu Açılış Videosu Ortaya Çıktı

galaxy buds pro unboxing
Kaynak: Digital Slang

Bir YouTuber, resmi lansmanı henüz yapılmamış olan Galaxy Buds Pro’ya ait 17 dakikalık bir kutu açılış videosu yayınladı.

Samsung’un yaklaşan yeni kablosuz kulaklıklarıyla ilgili fotoğraflar ve teknik özellikler, bugüne kadar belirli aralıklarla sızdırılmıştı ve yeni kablosuz kulaklıklarla ilgili bildiğimiz şeyler bunlardan ibaretti. Bugün ise resmi bir lansmanı yapılmadığı halde kablosuz kulaklıkların kutu açılış videosunu çeken ve bunu YouTube’a yükleyen bir YouTuber sayesinde, kablosuz kulaklıkla ilgili çok daha fazla şeyi görebiliyoruz.

galaxy buds pro
Kaynak: Digital Slang

YouTuber Digital Slang‘in yayınladığı video, bir ilk izlenim içeriği şeklinde karşımıza çıkıyor. İncelemeyi yapan kişi, Samsung’un henüz piyasaya sürülmemiş olan kablosuz kulaklıklarını Facebook Marketplace’den satın alabildiğini söylüyor. Daha ilginç olan ise, incelemeler yapıldığında kulaklıkların gerçekten de orijinal Samsung Galaxy Buds Pro olduğunun ortaya çıkmış olması.

Galaxy Buds Pro, videoya göre Galaxy Buds Plus’a kıyasla boyut olarak çok daha küçük gözüküyor. Samsung, bu kablosuz kulaklığında da kulak içi kablosuz kulaklık tasarımlarını sürdürüyor ancak bu yeni bir bilgi değil. Zira daha önce sızdırılan bilgilerde Galaxy Buds Pro’nun da küçük bir kulak içi bir kablosuz kulaklık olacağını biliyorduk. Video, bunlara ek olarak Galaxy Buds Pro’nun kablosuz şarj desteğini, kılıfla birlikte 18 saate uzatılabilen beş saatlik pil ömrünü, ayarlanabilir “Aktif Gürültü Engelleme” ve ortam sesi modunu, ses algılama özelliğini ve özelleştirilebilir dokunma gibi bazı temel özelliklerini ortaya koyuyor.

Son olarak, söz konusu videoyu hemen aşağıdan izleyebileceğinizi belirtelim.