Anasayfa Etkinlik CES Galaxy Note 21 Ultra, Samsung Tarafından Gösterilmiş Olabilir

Galaxy Note 21 Ultra, Samsung Tarafından Gösterilmiş Olabilir

Samsung Galaxy Note 21 Ultra

2021’nin sonuna doğru tanıtılacağı ön görülen Galaxy Note 21 Ultra, Samsung tarafından yayınlanan videoda gösterilmiş olabilir.

Samsung Galaxy Note 21 serisi kullanıcılar tarafından merak ediliyor. Kullanıcılar Note 21 serisini merak ederken, Samsung’un yayınlamış olduğu bir tanıtım videosunda firmanın daha önceden tanıtmadığı bir model birçok kullanıcının dikkatini çekti. Samsung tarafından yayınlanan resmi videoda görünen bu cihazın ise Samsung Galaxy Note 21 Ultra olduğu düşünülüyor.

CES 2021 etkinliği kapsamında Samsung tarafınca yayınlanan videonun 2. dakikasının 21. saniyesinde görünen telefonun ise ekran altı kamera teknolojisiyle beraber geleceğini gözlemlemekteyiz. Tabi, şimdilik videoda görünen bu telefonun Galaxy Note 21 serisine mi ait olup olmadığı bilinmiyor. Hatta konuyla ilgili yayınlanan bir diğer raporda ise Samsung’un gelecekteki akıllı telefonları için bir ön gösterim yapmış olabileceği de ileri sürülüyor. Bu modelinse firmanın gelecekteki akıllı telefonlarına bir ipucu olması amacıyla tasarlandığı da düşünülüyor.

Fakat, bildiğiniz gibi kısa bir süre önce yayınlanan raporlarda Note 21 modellerinin ekran altı kamera ile birlikte gelebileceği iddia edilmişti. Bu yüzdende birçok kaynağın bu telefonun Note 21 Ultra olabileceğini düşünüyor. Dilerseniz, lafı fazla uzatmadan sizleri Samsung’un CES 2021 etkinliği kapsamında yayınlamış olduğu video ile baş başa bırakalım.

Not: Söz konusu cihaz videonun 2.21’inci saniyesinde görüntüleniyor.