Anasayfa Haber Galaxy S21 Kutusundan Şarj Aleti Çıkmayacağı Doğrulandı

Galaxy S21 Kutusundan Şarj Aleti Çıkmayacağı Doğrulandı

Samsung Galaxy S21 serisinin kutusundan şarj aleti çıkmayacağı, sızdırılan resmi görsellerle beraber doğrulandı.

Samsung Galaxy S21 serisi için sayılı saatler kaldı. Serinin yeni üyeleri için geri sayım devam ederken, bir yandan da sızıntılarda gelmeye devam ediyor. Bildiğiniz gibi daha önceden de yapılan sızıntılarla birlikte Galaxy S21 serisinin kutusundan tıpkı Xiaomi Mi 11 ve iPhone 12‘de olduğu gibi şarj aletinin çıkmayacağı ileri sürülmüştü. Tüm bu iddialar ortalıkta dolaşmaya devam ederken, bugün ise yapılan sızıntıyla beraber S21’in resmi basın görselleri gözler önüne serildi. Sızdırılan resmi basın görselleriyle birlikte S21 modellerinin kutu içeriğinden şarj adaptörünün çıkartılacağı doğrulandı.

Sızdırılan görselleri incelediğimizdeyse, S21 modellerinin kutu içeriğinde veri aktarımı ve şarj için bir adet USB-C kablosuna, bir adet SIM çıkartma aracına ve Hızlı Başlangıç kılavuzuna yer verileceğini görmekteyiz. Bunun yanı sıra paylaşılan bilgilerle beraber yeni nesil modellerin kutusundan şarj adaptörünün haricinde kulaklığa da yer verilmeyeceği netlik kazandı.

Çift Yakınlaştırmalı Lens Sistemi

Paylaşılan görsellerle ayrıca S21 serisinde yeni çift yakınlaştırmalı lens sistemine de yer verileceğini gözlemlemekteyiz. Bunun haricinde paylaşılan görsellerle S21 modellerinin 64 MP çözünürlüğündeki telefoto sensörüyle birlikte geleceği de yeniden gözler önüne seriliyor.

Sızdırılan diğer basın görsellerini incelediğimizdeyse, serinin tepe modelinin 512 GB’lık dahili hafızayla birlikte geleceği, S21 ve S21+ modellerinin de maksimum 256 GB’lık dahili hafıza seçeneğiyle birlikte piyasaya sunulacağı da netlik kazandı.

Galaxy S21 Serisi Tanıtım Tarihi

Samsung Galaxy S21 serisi 14 Ocak 2021 tarihinde düzenlenecek Galaxy Unpacked 2021 etkinliğiyle birlikte resmi olarak tanıtılacak.