Anasayfa Haber Bülten LG’den Evcil Hayvan Dostu Dik Süpürge: A9 Cordzero PetNBed

LG’den Evcil Hayvan Dostu Dik Süpürge: A9 Cordzero PetNBed

LG A9 Cordzero PetNBed

LG, evcil hayvan dostlarının tüy toplama zahmetine LG A9 CordZero PetNBed’le son vermeyi amaçlıyor.

LG, varlıklarıyla neşe veren, en sıkıntılı anları renklendiren, can yoldaşımız olan patili dostların tüylerini sorun olmaktan çıkarmayı hedeflediği süpürgesini duyurdu. AEROSCIENCE teknolojisine sahip, yeni kablosuz dikey süpürgesi A9 CordZero PetNBed, evcil dostlarımızla yaşadığımız alanları temizleyerek hijyenik hale getiriyor. Üstelik yatak yüzeyine uygun başlığı ile, temizlik konusunda hassas olan herkesin ortak sorunu olan yatak temizliği konusuna da çözüm getiriyor.

LG A9 CordZero PetNBed Dik süpürge ile sunulan AEROSCIENCE, LG’nin güçlü mini siklonlardan yararlanarak toz parçacıklarını ayırdığı hava akımlı süpürge teknolojisi olarak biliniyor. LG A9 CordZero PetNBed, bu teknoloji sayesinde, ufak tozları alarak temiz, tüy, toz ve kirden arınmış ortamlar yaratıyor. LG A9 CordZero PetNBed, toz ve tüy toplama özelliğinin yanı sıra, etrafa saçılan parçacıkları toplama konusunda da iddialı. A9 CordZero’da bulunan Power Drive Nozzle™ içindeki doğrudan tahrikli motor, süpürme işlemi sırasında silindiri döndürerek etkili parçacık toplama özelliği sağlıyor.

A9 Cordzero PetNBed

Yıkanabilen Filtreler LG A9 CordZero PetNBed’de

Süpürgelerin en büyük problemlerinden biri de zaman içerisinde kirlenen ve artık işlevini yitiren filtreler. LG A9 CordZero PetNBed, yıkanabilir filtreleriyle bu soruna da çözüm oluyor. Çıkartılıp yıkanabilen metal, bez ön ve ince toz filtreler, zaman içerisinde süpürgenin filtresinde biriken kirlerin temizlenmesine, makinenin ilk günkü performansını devam ettirmesine olanak tanıyor. Kolayca değiştirilebilen çift bataryası ise, LG A9 CordZero PetNBed’in 80 dakikaya kadar çalışmasına olanak tanıyor. Tek dokunmayla kolayca, açık-kapalı ve turbo modları arasında değişebilen güç seviyesi, duvara asılabilmesinin yanı sıra, ayakta ya da kompakt modda da saklanabilmesi, teleskopik borusunun, 4 farklı uzunluk ayarlama seçeneği ile daha fazla çok yönlülük sağlaması, LG A9  CordZero PetNBed’i cazip kılan diğer özellikler arasında yer alıyor.

LG A9 CordZero PetNBed 1500 TL İndirimli

31 Ocak tarihine kadar seçili LG markalı beyaz eşyaların yanında LG A9 CordZero PetBed kablosuz dikey süpürge alanlar, 1500 TL’lik indirimin yanı sıra, içerisinde farklı kullanım başlıkları bulunan 1500 TL değerinde bakım kitinin de sahibi oluyor. LG A9 CordZero PetNBed, Teknosa ve LG Brandshop mağazalarında satışa sunuluyor.