Anasayfa Haber 7.000 mAh Bataryalı Galaxy M62 FCC’de Ortaya Çıktı

7.000 mAh Bataryalı Galaxy M62 FCC’de Ortaya Çıktı

7.000 mAh bataryalı Galaxy M62

Samsung’un 7.000 mAh büyüklüğündeki bir bataryaya sahip olacağı iddia edilen Galaxy M62 modeli FCC sertifikasında ortaya çıktı.

Samsung’un bir sonraki Galaxy M modeliyle ilgili yeni bir rapor yayınlandı. Samsung’un FCC’ye yapmış olduğu başvuruyla beraber gözler önüne serilen Galaxy M62 modelinin 7.000 mAh boyutundaki devasa bir bataryayla geleceği ifade edildi.

FCC üzerinden SM-M62F / DS model numarasıyla listelenen M62’nin bazı teknik özellikleri de netlik kazandı. Bu kısımda paylaşılan bilgilere göre serinin yeni modelinin 25W hızlı şarj destekli 7.000 mAh boyutundaki bir bataryayla beraber geleceği belirtiliyor.

Bununla beraber USB-C bağlantı noktasına sahip olacağı ifade edilen modelin, ayrıca 3.5 mm‘lik kulaklık jakını da bünyesinde barındıracağı açıklandı.

Aynı zamanda ABD’de ortaya çıkan bir diğer belgede ise söz konusu modelin SM-E625F / DS model numarasıyla listelendiğini de görmekteyiz. Bahsi geçen bu modelinde Galaxy F62 olarak adlandırılacağı paylaşılan bilgiler arasında yer alıyor. Bu da Samsung’un aynı modeli farklı pazarlarda farklı isimlendirme ile piyasaya sürülebileceği anlamına geliyor.

FCC üzerinde listelenen modelin ayrıca Exynos 9825 işlemcisinden güç alacağı ve 6 GB RAM ile beraber geleceği de belirtilmiş. Bunun yanı sıra paylaşılan diğer raporlarda ise bahsi geçen modelin önümüzdeki günlerde detaylandırılabileceği de tahmin ediliyor.