Anasayfa Haber GeForce Now Türkiye Mart’ta Açılıyor

GeForce Now Türkiye Mart’ta Açılıyor

GeForce NOW Türkiye fiyat

Turkcell işbirliği ile ülkemizde sunucuları kurulan GeForce Now bulut oyun hizmeti, Mart ayında açılıyor.

Daha önce sevilen GeForce Now hizmetinin ülkemize sunucu getirdiğini sizlerle paylaşmıştık. Bugün yapılan bir paylaşım ise GeForce Now Türkiye hizmetinin uzun zamandır beklenen başlama süresi hakkında daha kesin bir tarih bilgisi verdi: Mart 2021.

GeForce NOW powered by GAME+ hesabından yapılan paylaşımda hizmetin Mart ayında başlayacağını görebiliyoruz:

Öte yandan kullanıcıların aklında halen daha bazı soru işaretleri mevcut. Bunlar arasında en çok öne çıkan da Mart ayında Beta süreci mi başlayacak yoksa sistem tam kapasite hizmet verebilecek mi? Bildiğiniz üzere mevcut sistemde ücretli kullanıcılar dahi bazen sıra bekleyebiliyor. Bu bağlamda Mart ayında hizmetin hangi aşamada başlayacağı merak konusu.

Şubat ayında kapalı Beta süreci başlayacak olan hizmet hakkında gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

Bilgisayarla tanışması 2000'li yıllara dayanan yazar, 2007'de CHIP ve LEVEL dergilerinin yanında CHIP Online için de makaleler yazdı ve 2010'da Türkiye'nin en çok satan teknoloji dergisi CHIP'in Donanım Editörü oldu. Bu süre zarfında 1000'den fazla ürün incelemesi yapan Recep Baltaş, 2011 sonunda bu görevinden ayrılıp ASUS Türkiye'de Pazarlama Uzmanı olarak çalışmaya başladı. Tam bir Technopat olan Baltaş'ın son durağı ise Technopat.net.