Anasayfa Haber The Falcon and The Winter Soldier Fragmanı Yayınlandı

The Falcon and The Winter Soldier Fragmanı Yayınlandı

The Falcon and The Winter Soldier Fragmanı

The Falcon and The Winter Soldier fragmanı, aksiyonu ile adeta baş döndürüyor.

Marvel ve Disney+ tarafından The Falcon and The Winter Soldier dizisi için aksiyon dolu yepyeni bir fragman yayınladı. Dizide Avengers (Yenilmezler) ekibinden Sam Wilson/ The Falcon ve Bucky Barnes/The Winter Soldier’ın maceraları konu edinilecek. Bu süper kahramanlara ise Anthony Mackie ve Sebastian Stan hayat veriyor.

Fragmanda ikili bir terapi oturumunda karşımıza çıkıyor. Tabii ki böyle deyince sıkıcı bir şeyler bekleyebilirsiniz ancak bu sadece fragmanın başlangıcı. Geri kalanıysa bolca aksiyon. Bucky ve Sam’in heyecan verici görevlerinde Kaptan Amerika: İç Savaş filminde Daniel Brühl tarafından canlandırılan Baron Helmut Zemo ve Peggy Carter‘ın yeğeni Sharon‘ın (Emily VanCamp) dönüşüne de tanıklık ediyoruz. Ayrıca Chris Evans‘ın emekli olan Kaptan Amerika karakterine de saygı duruşunda bulunuluyor. Sam’in de birkaç dövüş sahnesinde Kaptan’ın kalkanını kullandığını görüyoruz.

Bu arada Mackie, daha önceki bir röportajda Sam’in Kaptan’ın yerini alacağından hala emin olmadığını açıklamıştı. Bu anlamda dizi, kalkana kimin sahip olacağı ve Steve’in geri dönmezse Kaptan Amerika’nın kim olacağı gibi şüpheleri de aydınlatacak. Stan ise “Bu karakterlerle hiç yapma fırsatımız olmayan şeyler yapacağız. Yani, onları çok farklı, yeni sulara götürüyoruz.” diyor.

The Falcon and The Winter Soldier 19 Mart tarihinde Disney+ ekranlarında olacak. Umarız platform en kısa sürede ülkemizde de hizmet vermeye başlar.

Tam bir teknoloji bağımlısı olan İlker, teknolojideki son gelişmeleri meraklıları ile paylaşmaktan keyif alıyor.