Anasayfa Haber AirPods 3 ve Mini LED Ekranlı iPad Pro Mart’ta Tanıtılabilir

AirPods 3 ve Mini LED Ekranlı iPad Pro Mart’ta Tanıtılabilir

AirPods 3 ve Mini LED ekranlı İPad Pro

AirPods 3 ve Mini LED ekranlı iPad Pro modellerinin çıkış tarihi hakkında yeni bir rapor daha yayınlandı.

AirPods 3 ve Mini LED ekranlı iPad Pro‘nun çıkış tarihi hakkında bugüne kadar birçok haber yapıldı. Yapılan bu haberlerde ise yeni nesil modellerin 2021’in ilk yarısında satışa sunulabileceği ifade ediliyor. Apple’ın yeni nesil ürünleri kullanıcılar tarafından merakla beklenirken bugün ise Jon Prosser, her iki modelin de Mart ayında tanıtılabileceğini iddia etti. Aynı zamanda Prosser, bu modellere ek olarak Mart ayında bir süredir sızıntılara konu olan AirTag’in de lanse edilebileceğini belirtiyor.

Şimdilik, bu modellerin özellikleri hakkında detaylı bir bilgi paylaşılmadı. Ancak şirkete yakın kaynaklar, yeni iPad Pro’nun A14X işlemcisinden güç alacağını belirtmiş. Bunun yanı sıra Snapdragon X55 modem sayesinde 5G desteğine de sahip olacağı söylenen modelin, 6 GB RAM ve Mini LED ekran teknolojisiyle birlikte geleceği ifade ediliyor.

Aynı zamanda AirPods 3 ile ilgili bazı bilgiler de kullanıcılarla paylaşıldı. LeaksApplePro tarafınca servis edilen bilgilerde, serisinin yeni modelinin ANC (Aktif Gürültü Engelleme) özelliğine sahip olmayacağını görmekteyiz. Bu modelinse halihazırda satışta olan AirPods Pro’dan yüzde 20 daha ucuz olacağı da paylaşılan bilgiler arasında yer alıyor.