Anasayfa Haber Yeni Xbox Kablosuz Mikrofonlu Kulaklık Duyuruldu

Yeni Xbox Kablosuz Mikrofonlu Kulaklık Duyuruldu

Xbox Kablosuz Mikrofonlu Kulaklık

Yeni Xbox Kablosuz Mikrofonlu Kulaklık’lar, konforlu ve başarılı bir ses deneyimi vadediyor.

Microsoft, Xbox Series X|S oyun konsolları ile uyumlu yeni Xbox Kablosuz Mikrofonlu Kulaklık modelini duyurdu. Ürün, 2005 yılında Xbox 360 için yapılmış olan orijinal modeli takip ediyor.

Kulaklıklar temiz ve sade bir tasarımla ciddi anlamda Surface kulaklıktan ilham almış durumda. Ürün, ses seviyesini ayarlamak ve oyun/sesli sohbeti dengelemek için sezgisel döner kulaklık kadranları ile de öne çıkıyor.

Xbox Kablosuz Mikrofonlu Kulaklık

312 gram ağırlığındaki kablosuz kulaklıklar ayarlanabilir kafa bandı ve sentetik deriden yapılmış kalın kulak yastıkları ile birlikte geliyor. Bunların çeşitli kafa boyutlarını rahat ettirecek şekilde tasarlandığını da belirtelim. Kulaklıklar düşük gecikmeli, kayıpsız ses üretimini sağlayan Xbox kablosuz protokolünden yararlanıyor. Windows Sonic, Dolby Atmos ve DTS Headphone: X gibi uzamsal ses teknolojileri için de destek sunuluyor. Katlanabilir çift hüzmelemeli mikrofon ise ses yalıtımı, otomatik susturma işlevi ve bir ışık göstergesi içeriyor. Bu sayede mikrofonun kullanımda olup olmadığını da anlayabiliyorsunuz. Ekolayzır ve bas kuvvetlendirmenin yanı sıra bu özellikler, konsol ve Windows 10 bilgisayarlardaki Xbox Aksesuarları uygulaması ile değiştirilebiliyor.

Microsoft Xbox Kablosuz Mikrofonlu Kulaklık‘ları çalıştırmak için PC kullanıcılarının Bluetooth 4.2+, Xbox Kablosuz adaptörü veya uyumlu bir USB-C kablosuna sahip olması gerekiyor. Kulaklıkların pil ömrü ise 15 saat ve sıfırdan tamamen şarj olmaları 3 saat sürüyor. Öte yandan, 30 dakika şarj ile yaklaşık 4 saatlik kullanım süresi elde edilebiliyor.

Kulaklıklar 16 Mart tarihinden itibaren 99.99 dolar fiyat etiketi ile satışa sunulacak.