Anasayfa Oyun MediaMarkt’taki Oyuncu Ekipmanlarına Göz Atıyoruz

MediaMarkt’taki Oyuncu Ekipmanlarına Göz Atıyoruz

MediaMarkt Ümraniye mağazasına yaptığımız ziyarette, bu mağazada bulunan oyuncu ekipmanlarına göz atma şansımız oldu. Sizler için mağazada bulunan bazı ekipmanlardan tavsiyelerde bulunduk.

https://youtu.be/idmzsG8pT8M

SteelSeries Apex 7 TKL

SteelSeries’in sevilen klavyelerinden biri olan Apex 7, bu yeni Apex 7 TKL sürümünde sağ taraftaki numerik tuşları atıyor ve yeri dar olanlar için son derece portatif ve ergonomik bir çözüm sunuyor.

Logitech Pro X

50 mm’lik dev ses sürücüleri ile dikkat çeken bu kulaklık, Logitech’in şu ana kadar piyasaya sürdüğü en iddialı ürünlerden biri. Genel malzeme kalitesi ve ses iletimi konusunda rekabetçi oyunları oynayanlara hitap ediyor.

JBL Quantum 300

Uygun fiyatlı ürünler arasında yer alan JBL Quantum 300, ses kalitesinin yanı sıra cihaz uyumluluğuyla da dikkatimizi çekti. Neredeyse tüm platformlarda kullanabileceğiniz Quantum 300 tavsiye ettiğimiz ürünlerden biri oldu.

Logitech G213 Prodigy

Logitech G213 Prodigy’nin en önemli özelliği tuşlardaki basım hissiyatı ve düşük gecikme süresi. Mekanik bir klavye olmamasına rağmen son derece iddialı bir ürün.

SteelSeries Aerox 3

Oyuncu fareleri arasında ultra hafif modeller bu ara çok moda. İşte bu modellerden biri olan SteelSeries Aerox 3, ilginç RGB aydınlatma çözümü ve şık tasarımıyla son derece güzel bir model.