Anasayfa Mobil Hometech Alfa 10TB İncelemesi

Hometech Alfa 10TB İncelemesi

Hometech Alfa 10TB incelemesi ile karşınızdayız. Sizler için hazırlamış olduğumuz bu videoyla beraber Hometech’in EBA destekli tabletinin tasarımına yakından bakıyor ve öne çıkan özelliklerinden bahsediyoruz.

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınından sonra özellikle tablet satışları son zamanların en yüksek seviyelerine ulaşmış durumda. Aynı zamanda birçok kişinin evden çalıştığı veya uzaktan eğitim aldığı bu salgın döneminde Zoom ve EBA gibi uygulamalarda ön plana çıkmayı başardı. Hal böyle olunca birçok kullanıcı da Zoom ve EBA için bütçesine uygun tablet veya bilgisayar aramaya başladı. Biz de siz değerli okurlarımız için hazırlamış olduğumuz bu inceleme videosuyla beraber hem günlük işlerinizi rahatlıkla yürütebileceğiniz hem de uzaktan eğitim amacıyla kullanabileceğiniz Hometech Alfa 10TB modelinin özellikleri ve fiyatına yakından göz atıyoruz. Peki, Hometech Alfa 10TB fiyatı ve özellikleri ile kullanıcılara neler sunuyor? Gelin yakından bakalım.

Hometech Alfa 10TB Özellikleri İle Neler Sunuyor?

Şık ve minimalist tasarımıyla ön plana çıkan Hometech Alfa 10TB, aynı zamanda klavyeli tablet bilgisayar deneyimini de kullanıcılara sunuyor. Başta uzaktan eğitim olmak üzere birçok işlevselliği yerine getirebileceğiniz uygun fiyatlı tablet hem entegre klavyesi ve hem de uzun pil ömrüyle kullanıcılarına kaliteli bir tablet deneyimi vaat ediyor.

Sade tasarımıyla da dikkat çeken model, 10.1 inç büyüklüğündeki 1280 x 800 piksel çözünürlük sunan IPS LCD bir ekranın üzerine kuruluyor. Gücünü ise MediaTek’in MTK8168 model numaralı işlemcisinden alan tablet ayrıca 4 GB RAM ve microSD kart ile artırılabilen 64 GB’lık dahili hafıza seçeneğiyle beraber geliyor. Bunun yanı sıra Hometech’in yeni nesil tableti 3.7v gücündeki 5.000 mAh boyutundaki bir bataryaya da sahip.

Hometech Alfa 10TB incelemesi

Kamera kısmına gelecek olursak Alfa 10TB modelinde bizleri arka tarafta 5 MP ön tarafta ise 2 MP çözünürlüğündeki kamera sensörleri karşılıyor. 2.000 TL seviyesindeki bir tablet için standart diyebileceğimiz kamera özelliklerine sahip olan model, 5 MP’lik arka kamerasıyla 720p çözünürlüğünde video kaydedebiliyorken 2 MP’lik ön kamerasıyla da 640 x 480 çözünürlüğünde video kaydedebiliyor. Bu kısımda Hometech’in uygun fiyatlı tableti her ne kadar kamera özellikleri ile üst düzey bir performans vaat etmiyor olsa da EBA ve Zoom gibi uygulamalar için gayet yeterli olduğunu söyleyebiliriz.

Hometech Alfa 10TB Fiyatı

Tüm bu özelliklere sahip olan Hometech Alfa 10TB fiyatı ise 2.000 TL olarak listeleniyor.