Anasayfa Haber PS5 ve Xbox Series X İçin CoD: Warzone Yüksek Çözünürlüklü Doku Paketi...

PS5 ve Xbox Series X İçin CoD: Warzone Yüksek Çözünürlüklü Doku Paketi Alıyor

Call of Duty Warzone yüksek çözünürlüklü doku paketi

Call of Duty Warzone PS5 ve Xbox Series X güncellemesi ile beraber yüksek çözünürlüklü doku paketi alıyor.

Son paylaşılan raporlara göre bazı PS5 ve Xbox Series X kullanıcıları Call of Duty Warzone için yeni nesil grafik güncellemesi aldıklarını ifade ediyor. Henüz söz konusu güncelleme Activision tarafınca resmi olarak duyurulmamış olsa da 8.4 GB boyutundaki bu güncellemeyle beraber yüksek çözünürlüklü doku paketinin de PS5 ve Xbox Series X kullanıcılara sunulduğunu görüyoruz. 

Kısa bir süre önce paylaşılan bilgilere göre hem Call of Duty Modern Warfare hem de Warzone için 4K çözünürlük doku paketinin yayınlandığı söyleniyor. Böylece yeni nesil konsolların gücünden sonuna kadar yararlanmayı hedefleyen Activision’ın, bu güncellemeyle beraber oyundaki operatörlerden silahlara kadar birçok ayrıntılı dokunun elden geçirdiğine de özellikle dikkat çekiliyor. Bunun haricinde her iki oyunun da grafiklerini iyileştiren geliştirici firma, bu doku paketiyle beraber oyunculara daha ayrıntılı dokular ve yüksek çözünürlüğe sahip olan yüzeyler sunuyor.

Call of Duty Warzone PS5 ve Xbox Series X güncellemesi

PS4 Pro ve PS5 için 8.4 GB boyutundaki güncellemenin şimdilik Xbox Series konsollarındaki boyutunun ne kadar olduğu bilinmiyor. Ancak, aynı güncellemenin söz konusu konsollar için de yayınlandığı paylaşılan bilgiler arasında yer alıyor.