Anasayfa Haber Bülten Logitech K380 Bluetooth Klavye, Yeni Gül Rengi Seçeneği ile Geliyor

Logitech K380 Bluetooth Klavye, Yeni Gül Rengi Seçeneği ile Geliyor

Logitech K380 gül rengi

Bluetooth üzerinden, bilgisayara, tablete ve akıllı telefona rahatça bağlanabilen K380 Multi-Device Bluetooth Klavye, Gül rengi seçeneği ile farklı kullanıcı türlerine odaklanıyor.

Alandan tasarruf sağlayan klavye, bilgisayar, tablet ve akıllı telefonlar için masa üstünde yazma rahatlığı vadediyor. Gül rengine alternatif olarak siyah rengi de bulunan K380 klavye, böylelikle farklı kullanıcı türlerine de hitap eder hale elmiş.

Logitech Türkiye Pazarlama Müdürü Birol Sülük: “Minimalist ve modern bir tarza sahip K380 Multi-Device Bluetooth Klavye, yeni gül rengi seçeneğiyle en sevilen masaüstü aksesuarlarına uyumlu bir şekilde tasarlandı. K380, ev veya ofis ortamını modern ve çok yönlü hale getirirken, günlük çoklu görevler için de en ideal çalışma arkadaşı olacak şekilde, hem işlevsel hem de tasarım yönü güçlü bir klavye.’’ dedi.

Logitech K380 gül rengi

Easy-Switch teknolojisine sahip klavye, bir tuşa dokunarak üç cihaz arasında kolayca geçiş yapmayı sağlıyor. Böylece bilgisayarda yazmaya başlanan bir kısa mesajı, cihazlar arası geçiş özelliği sayesinde akıllı telefonda yazmaya devam etme imkânı veriyor. Her cihazla uyumlu klavye, Windows, Mac, Chrome, Android ve iOS gibi tüm cihazlara Bluetooth üzerinden bağlanıyor. İki adet pille 24 aya kadar pil ömrü sağlayan ürün tuşları otomatik olarak eşliyor, sık kullanılan kısayolları hatırlatıyor ve tercih edilen platformlarda tanıdık bir düzen sunuyor.

Masa stilini K380 klavyeye uyumlu bir Mouse ile tamamlamak isteyen kullanıcılara ise, Logitech’in namı-değer “pebble” (çakıl taşı) mouse’u Pebble M350 Kablosuz Mouse eşlik ediyor. Bu Mouse siyah, kirli beyaz ve gül tonlarında üç farklı renk seçeneği sunuyor.

  • Logitech K380 Multi-Device Bluetooth Klavye Tavsiye Edilen Satış Fiyatı: 299 TL
  • Logitech Pebble M350 Kablosuz Mouse :199 TL